PlayStation 5 Slim już dostępne w Polsce. Znamy cenę nowego modelu konsoli Sony

Mikołaj Ciesielski
2023/11/24 08:10
0
0

Gracze z Polski mogą już zamawiać odchudzoną wersję konsoli PlayStation 5.

Na początku listopada w sieci pojawiły się nowe zdjęcia PlayStation 5 Slim, a także materiał wideo, w którym odchudzona wersja najnowszej konsoli Sony została rozebrana na części. W międzyczasie wspomniany sprzęt zdążył zadebiutować na pierwszych rynkach, a teraz – jak się okazuje – debiutuje również w Polsce. PlayStation 5 Slim pojawiło się bowiem w ofercie rodzimych sklepów.

PlayStation 5 Slim już dostępne w Polsce. Znamy cenę nowego modelu konsoli Sony

Cena i premiera PlayStation 5 Slim w Polsce. Odchudzona wersja konsoli już dostępna w sklepach

Już przy okazji zapowiedzi poinformowano, że za PlayStation 5 Slim w wersji z napędem będzie trzeba zapłacić w Europie 549,99 euro. Oficjalna cena odchudzonego modelu konsoli Sony w Polsce była jednak do tej pory nieznana. Jak wspomnieliśmy wyżej, sprzęt pojawił się już jednak w ofercie rodzimych sklepów, a zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 2699 złotych.

GramTV przedstawia:

W polskich elektromarketach znajdziecie obecnie wyłącznie wersję wyposażoną w napęd Ultra HD Blu-ray. Sony zdecydowało, że premiera PlayStation 5 Slim w naszym kraju odbędzie się dzisiaj – 24 listopada 2023 roku – czyli w Black Friday 2023. Sprzedawcy oferują bowiem wysyłkę w 24 godziny, a w wybranych sklepach sprzęt powinien być dostępny również stacjonarnie.

Zgodnie z zapowiedziami PlayStation 5 Slim zostało zmniejszone o ponad 30% względem standardowego modelu. Odchudzona wersja najnowszej konsoli Sony może również pochwalić się dyskiem SSD o pojemności 1 TB. Japońska firma nie zdecydowała się jednak wprowadzić żadnych zmian w specyfikacji technicznej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!