Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela. W kogo wcieli się polski aktor?

Radosław Krajewski
2021/03/22 11:25

Piotr Adamczyk pojawi się w jednym z nadchodzących seriali Marvela, gdzie stanie naprzeciwko słynnym superbohaterom.

Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela. W kogo wcieli się polski aktor?Przed miesiącem pojawiły się informacje, że Piotr Adamczyk pojawi się w serialu Hawkeye. Polak przebywał w tamtym czasie w Atlancie, gdzie trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Marvela. W dzień urodzin aktora otrzymaliśmy potwierdzenie jego udziału w serialu. Adamczyk na swoim Instastories opublikował życzenia urodzinowe wraz ze wspólnym zdjęciem od aktorki Alaqua’y Cox, która wciela się w Mayę Lopez, znaną również jako Echo. Aktorzy nigdy wcześniej ze sobą nie pracowali, dlatego musieli poznać się na planie Hawkeye. Na oficjalne potwierdzenie Adamczyka w serialu Marvela będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale nie ma wątpliwości, że w superbohaterskiej produkcji zobaczymy polskiego aktora.

Jak podaje Filip Mańka, prowadzący fanpage Łysy z Marvela, Piotr Adamczyk może wcielić się w jednego z bossów Tracksuit Mafii. W komiksach o Hawkeye’u wielokrotnie walczyli z Avengerem, który przezwał ich Tracksuit Draculas. Osłabiona grupa przestępcza zatrudniła do zlikwidowania Clinta Bartona niesamowicie groźnego Kazimierza Kazimierczaka, znanego w półświatku jako The Clown. W tę postać w serialu wcieli się Fra Fee.

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwszy udział Adamczyka w zagranicznej produkcji. Aktor wystąpił w takich serialach, jak Madam Secretary, Odpowiedniku z J.K. Simmonsem, a już w najbliższy piątek pojawi się w najnowszym odcinku drugiego sezonu For All Mankind, gdzie ma stać się jedną z ważniejszych drugoplanowych postaci, która będzie powracać w każdym odcinku aż do finału sezonu.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące fabuły Hawkeye nie są na razie znane. Wiemy jedynie, że Hawkeye będzie szkolił młodą uczennicę na swoją następczynię. Łucznicy będą walczyć z Clownem, znanym jako Kazimierz Kazimierczak granym przez Fra Fee. Jest on brutalnym przestępcą, który pracuje dla mafijnych bossów w Nowym Jorku.

Pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ jesienią bieżącego roku.

Komentarze
2
Khalid
Gramowicz
22/03/2021 13:44

Potem się okaże, że wszystkie sceny z jego udziałem zostały usunięte. Często tak bywa.

fenr1r
Gramowicz
22/03/2021 12:43

W dresa się wcieli. Trzeba było zatrudnić Szyca.