Piotr Adamczyk w serialu Marvela? Interesujące plotki o polskim aktorze

Radosław Krajewski
2021/02/25 14:25

Już wkrótce możemy doczekać się polskiego aktora w produkcji Marvela. Piotr Adamczyk łączony jest z serialem Hawkeye.

Piotr Adamczyk w serialu Marvela? Interesujące plotki o polskim aktorzeW ostatnich latach o wielu polskich aktorach mówiło się w kontekście ról w filmach Marvela. Jak dotąd jedynym polskim akcentem był Jerzy Skolimowski, który zagrał u boku Scarlett Johansson w pierwszej części Avengersów. Wkrótce to się może zmienić, gdyż pojawiły się interesujące informacje, które łączą Piotra Adamczyka z serialem Hawkeye. Aktor w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznał, że obecnie przebywa w Atlancie, gdzie pracuje nad jednym z projektów, o którym nie może nic więcej teraz powiedzieć. Stolica stanu Georgia jest popularnym miejscem produkcji filmów i seriali, również tych od Marvela, gdzie właśnie powstają zdjęcia do Hawkeye.

Informacje o możliwym angażu Piotra Adamczyka do serialu Marvela przekazał Filip Mańka, twórca popularnego fanpage’a Łysy z Marvela. Na swojej stronie napisał, że Adamczyk obserwuje na Instagramie konta powiązane z serialem, w tym gwiazdy widowiska Hailee Steinfeld i Ferę Varmigę, fanowskie profile poświęcone Hawkeye’owi, a także konta mniej znanych aktorów, w tym Fra Free, który wcieli się w Kazimierza Kazimierczaka oraz Alaquę Cox, grającą Echo.

Wczytywanie ramki mediów.

Dlatego można przypuszczać, że Adamczyk wcieli się w jednego z gangsterów dowodzonych przez głównego antagonistę serii, Kazimierczaka. Złoczyńca pochodzi z Polski i jest powiązany z całą armią ludzi tej samej narodowości. Marvel ostatnimi czasy stawia nacisk na zatrudnieniu aktorów, którzy wcielą się w postacie zgodne z ich narodowością oraz kulturą. Niewykluczone, że tak jest właśnie w tym przypadku i Adamczyka zobaczymy w jednej z ról w Hawkeye’u.

Plotka może wydawać się naciągana, ale nie będzie to pierwsza zagraniczna rola Adamczyka. Aktor wystąpił w takich serialach, jak Madam Secretary, Odpowiedniku z J.K. Simmonsem, a niedługo zobaczymy go w drugim sezonie For All Mankind dla Apple TV+. Jeżeli jakikolwiek polski aktor miałby pojawić się w produkcji Marvela, to właśnie Adamczyk. Warto jednak traktować powyższe informacje z dystansem, jako że wciąż jest za mało pewnych informacji w tej sprawie. Jeżeli sytuacja się wyjaśni, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że niedawno otrzymaliśmy kolejną porcję zdjęć z planu produkcji Hawkeye. Na fotografiach możemy bliżej przyjrzeć się głównym bohaterom, a także kilku pierwszym antagonistom serii.

Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane. Wiemy jedynie, że Hawkeye będzie szkolił młodą uczennicę na swoją następczynię. Łucznicy będą walczyć z Clownem, znanym jako Kazimierz Kazimierczak granym przez Fra Fee. Jest on brutalnym przestępcą, który pracuje dla mafijnych bossów w Nowym Jorku.

Pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ jesienią bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!