Pinokio od Disneya na nowym wideo. Aktorzy zachwyceni magiczną opowieścią

DK
2022/08/30 18:05
2
0

Premiera już za kilka dni.

Pinokio jest teraz na fali – ostatnio sporo mówiło się o tym, że opowieść o drewnianej kukiełce doczeka się gry, choć niekoniecznie przeznaczonej dla najmłodszych odbiorców. Pod tym adresem piszemy więcej o tym, dlaczego autorzy Lies of P zainspirowali się właśnie tą historią. Natomiast tutaj prezentowaliśmy pierwszy trailer z nadchodzącego filmu od Disneya. Teraz pokazano kolejny materiał z produkcji.

Pinokio od Disneya na nowym wideo. Aktorzy zachwyceni magiczną opowieścią

Na wideo, które publikujemy poniżej, odtwórcy głównych ról wypowiadają się na temat historii o Pinokio. Ich zdaniem jest to wspaniała i ponadczasowa opowieść, która nigdy się nie zestarzeje. Tym samym Disney przypomina o tym, że premiera filmu odbędzie się niebawem – ma on trafić do Disney+ już 8 września.

Pinokio od Disneya – twórcy i obsada

Reżyserem projektu jest Robert Zemeckis. Historia będzie bazować na oryginale, jednak nie bez pewnych modyfikacji – za scenariusz odpowiadają reżyser i Chris Weitz. W rolę Geppetto wcieli się Tom Hanks, a 13-letni Benjamin Evan Ainsworth użyczy głosu drewnianemu chłopcu. Podczas seansu możemy też liczyć na spotkanie z Błękitną Wróżką (Cynthia Erivo), Świerszczem z parasolem (Joseph Gordon-Levitt), Woźnicą (Luke Evans) i Lisem (Keegan-Michael Key).

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
JakiśNick
Gramowicz
30/08/2022 21:19

Ja tam wolę lies of  p.

Renchar
Gramowicz
30/08/2022 18:47

Nie dla mnie zawsze irytował mnie ten drewniak.