Piłkarski tycoon z polskim akcentem. Copa City pozwoli organizować mecze w Warszawie

Patrycja Pietrowska
2024/06/10 10:00
0
0

Pierwszym gospodarzem piłkarskich imprez będzie Polska.

Podczas PC Gaming Show 2024 mogliśmy sprawdzić między innymi premierowy zwiastun intrygującego horroru Still Wakes The Deep czy fragmenty rozgrywki z Killing Floor 3. Ciekawych materiałów pojawiło się jednak oczywiście więcej. Wśród pozostałych uwagę zwrócić może Copa City – piłkarski tycoon z polskim akcentem.

Piłkarski tycoon z polskim akcentem. Copa City pozwoli organizować mecze w Warszawie

Copa City – pierwszy piłkarski tycoon zaprezentowany na PC Gaming Show 2024

W trakcie tegorocznego PC Gaming Show mieliśmy okazję przyjrzeć się wielu materiałom prezentującym ciekawe produkcje. Wśród nich znajduje się Copa City – pierwszy piłkarski tycoon, który pozwoli wcielić się w rolę menadżera stadionu. Co ciekawe, pierwszym gospodarzem piłkarskiej imprezy w grze będzie Polska (Warszawa), a kolejne dwa miasta mamy poznać niebawem.

Zainteresowani będą mogli organizować mecze dla sześciu licencjonowanych klubów piłkarskich, w tym Arsenal FC, FC Bayern Monachium czy CR Flamengo. Jak zapewnią twórcy, na graczy czeka autentyczna atmosfera podkręcana przez unikalne barwy, przyśpiewki i reakcje fanów. Naszym zadaniem będzie jednak przede wszystkim zadbanie o prawidłowy przebieg imprezy.

GramTV przedstawia:

W Copa City stworzymy zatem między innymi strefy kibica czy odpowiednio zaadaptujemy przestrzeń miejską. Ponadto zajmiemy się marketingiem oraz logistyką. Na graczy czekać mają różnorodne wyzwania związane z organizacją imprezy piłkarskiej w dużym mieście.

Podczas meczu o wysoką stawkę w twoich rękach znajdują się miasto i jego infrastruktura. Obejmij nadzór nad całym procesem przygotowań do meczu, dysponując pełną władzą decyzyjną. Planuj trasy, zarządzaj logistyką i przygotuj się na przyjazd klubów i ich kibiców. Zachowaj jednak ostrożność, gdyż każde miasto, mecz i klub piłkarski mają swoje unikalne cechy i potrzeby. Bądź czujny i pokonuj trudności pod presją czasu, aby upewnić się, że impreza piłkarska odbędzie się bez przeszkód. – głosi opis gry Copa City na platformie Steam.

Niestety nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery Copa City. Wiemy natomiast, że produkcja studia Triple Espresso ma zadebiutować w 2025 roku. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!