Killing Floor 3 na zwiastunie z fragmentami rozgrywki z PC Gaming Show 2024

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 22:46
0
0

Ujawniono termin premiery nowej produkcji studia Tripwire Interactive.

Na gamescom 2023 doczekaliśmy się zapowiedzi Killing Floor 3. Prace nad wspomnianą produkcją cały czas trwają, a sama gra pojawiła się na PC Gaming Show 2024. W trakcie pokazu gracze mieli okazję zobaczyć gameplay trailer, który ujawnił również termin premiery nowej odsłony serii Killing Floor.

Killing Floor 3
Killing Floor 3

Killing Floor 3 nadchodzi. Na PC Gaming Show 2024 pokazano nowy zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami Killing Floor 3 zadebiutuje na rynku na początku 2025 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Gracze mogą już jednak dodawać wspomnianą produkcję do swoich list życzeń na Steam.

Jest rok 2091, megakorporacja Horzine stworzyła najdoskonalszą armię: posłuszną hordę uzyskanych drogą bioinżynierii monstrów nazywanych zedami. Teraz tylko Nightfall, grupa rebeliantów, może uratować przyszłość ludzkości przed tymi piekielnymi stworzeniami – czytamy w opisie gry na platformie Valve.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Killing Floor 3 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun nadchodzącej produkcji studia Tripwire Interactive prosto z PC Gaming Show 2024.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!