Pierwszy zwiastun GTA 6 odtworzony w GTA: Vice City. Fani serii będą zachwyceni

Mikołaj Ciesielski
2023/12/07 14:45
0
0

Jeden z użytkowników postanowił stworzyć materiał, który z pewnością skradnie serca miłośników Grand Theft Auto: Vice City.

Pierwszy zwiastun GTA 6 bije rekordy popularności, a branżowi dziennikarze oraz gracze analizują wspomniany materiał na wszelkie możliwe sposoby. Tymczasem jeden z fanów wpadł na pomysł, który z pewnością docenią wieloletni fani gier studia Rockstar Games. „Zac Cox” – bo właśnie pod takim pseudonimem działa w sieci wspomniany użytkownik – postanowił bowiem odtworzyć trailer nadchodzącej odsłony serii GTA w Grand Theft Auto: Vice City.

Pierwszy zwiastun GTA 6 odtworzony w GTA: Vice City. Fani serii będą zachwyceni

Jeden z fanów odtworzył zwiastun GTA 6 w GTA: Vice City

„Zac Cox” opublikował przygotowany przez siebie materiał zarówno na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter), jak i na swoim kanale na YouTube. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę fenomenalnie i na pewno przypadnie do gustu wielu miłośnikom Grand Theft Auto: Vice City. Fanowski zwiastun świetnie obrazuje także, jak w ciągu ostatnich 20 lat zmieniła i rozwinęła się branża gier wideo.

GramTV przedstawia:

Pierwszy zwiastun GTA 6 nie przypadł jednak wszystkim do gustu. Nadchodząca produkcja Rockstar Games została skrytykowana przez część polskich graczy, ale zarzuty stawiane deweloperom są naprawdę kuriozalne. Sam materiał – jak wspomnieliśmy na początku wiadomości – cieszy się niesamowitym zainteresowaniem i wygenerował już blisko 119 milionów wyświetleń na YouTube.

Na koniec przypomnijmy, że premiera GTA 6 odbędzie się w 2025 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dokładna data debiutu nowej odsłony serii Grand Theft Auto nie jest jednak obecnie znana. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Rockstar Games przeniesie graczy do Vice City, a głównymi bohaterami gry będą Lucia oraz Jason.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!