Pierwszy odcinek Genesis: An Overwatch 2 Anime Series, nowej serii anime od Blizzarda już dostępny

Krzysztof Żołyński
2023/07/07 17:40
1
0

Blizzard opublikował pierwszy odcinek nowej serii anime Genesis: An Overwatch 2 Anime Series.

Fani Overwatch od lat proszą o serial lub film, oparty na ich ukochanych grach. Blizzard długo zwlekał, gdyż twierdził, że nie jest gotowy ogarnąć takiego projektu fabularnie. Jednak jak się okazuje, czas wyczekiwania można uznać za zakończony, gdyż jesteśmy świadkami premiery miniserialu anime. Projekt jest niewielki, ale ma ważne zadanie. Jeśli okaże się wystarczająco popularny, być może Blizzard przekona się do inwestycji w dużo większy projekt, który może pokazać uniwersum Overwatch zupełnie nowej publiczności.

Pierwszy odcinek Genesis: An Overwatch 2 Anime Series, nowej serii anime od Blizzarda już dostępny

Omawaiany odcinek jest pierwszym z trzech, a razem cała seria skupi się na robotach Omnic i na tym, jaką przeszły przemianę, żeby stać się tym, czym są w świecie Overwatch 2. W pierwszym odcinku naukowcy z Omnica Corp wreszcie ujawniają następną generację Omnicsów i po krótkim czasie zastanawiają się, czy to, co zrobili, jest dobre dla społeczeństwa, czy też jest początkiem nowego kryzysu.

Zobaczcie pierwszy odcinek Genesis: An Overwatch 2 Anime Series

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Nalfein
Gramowicz
07/07/2023 19:03

Serial animowany, a nie anime. Poza Japonią terminem anime określa się animacje wyprodukowane przez japońskich producentów przede wszystkim z przeznaczeniem na rynek japoński. Jeśli będziemy tak nazywać na lewo i prawo każdy film/serial animowany tylko dlatego że coś miał wspólnego z japońskimi studiami to nazwa jako taka straci swoje znaczenie bo równie dobrze większość amerykańskich seriali z lat 80'tych też można nazywać anime itd.