Pierwsze opinie o Free Guy. Nowe plakaty filmu z Ryanem Reynoldsem

Radosław Krajewski
2021/07/27 16:00

Do sieci trafiły pierwsze relacje dziennikarzy o nowym filmie z Ryanem Reynoldsem. Twórcy podzielili się plakatami z produkcji.

Free Guy to najnowsza komedia akcji, w której główną rolę gra Ryan Reynolds. Ostatnio aktor wykorzystał swój pierwszy występ w uniwersum Marvela do promocji filmu. W zabawnym wideo Deadpool wraz z Korgiem dzielili się spostrzeżeniami o najnowszym zwiastunie produkcji. W ostatnim czasie nie tylko oni mieli wiele do powiedzenia o Free Guy. Swoimi opiniami podzielili się recenzenci, którzy mieli już okazję obejrzeć film. Na pierwsze recenzje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, to wygasło już embargo na opinie w mediach społecznościowych. Zazwyczaj są one bardzo optymistyczne, dlatego warto traktować je z przymrużeniem oka.Pierwsze opinie o Free Guy. Nowe plakaty filmu z Ryanem ReynoldsemKrytycy nie mają złudzeń, że Free Guy może okazać się największą niespodzianką tego roku. Chwalą przede wszystkim niezwykle optymistyczny wydźwięk filmu, który udziela się widzowi podczas seansu, tym samym sprawiając, że produkcja dostarcza masy rozrywki. Wielu zaskoczyło, że film jest niesamowicie szczery, zabawny i dziwny, w którym nie brakuje satyrycznego poczucia humoru. Free Guy porównują nawet do Teda Lasso, czyli wielkiego hitu Apple TV+, który nie tylko swoim optymizmem poprawia nastrój, ale również potrafi poruszyć emocje. Co ważne zwiastuny niewiele pokazały z samego filmu i produkcja wciąż ma w zanadrzu wiele niespodzianek, które zaskoczyły nawet doświadczonych recenzentów. Zachęcają do unikania jakichkolwiek spoilerów, które mogą popsuć zabawę z poznawania tej historii.

Co ciekawe, niektórzy nazywają Free Guy najlepszym growym filmem w historii, pomimo tego, że produkcja nie jest oparta na żadnej grze. Chwalą również oryginalny, pełen świeżych pomysłów świat, w którym chciałoby się pozostać na dłużej. Nie mogło oczywiście zabraknąć wielu easter eggów dla graczy, w tym żartów z zachowań ludzi w grach. W tej konwencji świetnie sprawdza się Ryan Reynolds, który tworzy bohatera, którego nie da się nie lubić. Tworzy również świetny duet z Jodie Coner. Padają również porównania do Truman Show, Tron oraz Player One. Krytycy chwalą również stronę wizualną filmu, która ma być znakomita i widowiskowa, a sceny akcji idealnie pasujące do growej konwencji.

Free Guy to zwariowana komedia akcji, w której zwiedzimy wirtualny świat gry wideo. Bohaterem jest urzędnik bankowy, który odkrywa, że nie jest prawdziwym człowiekiem, a jedynie zlepkiem poligonów drugoplanowej postaci w fikcyjnym świecie. Postanawia zmienić reguły i zostać bohaterem na własnych zasadach. Czeka na niego szereg wyzwań, bo w Free City gracze mogą dopuszczać się niemal każdego rodzaju przestępstw. Na domiar złego grę czeka wyłączenie, więc świeżo upieczony główny bohater musi zrobić wszystko, aby uratować swój świat, zanim będzie za późno.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, znany z dwóch części Nocy w muzeum, Różowej Pantery i Gigantów ze stali. Za scenariusz odpowiadają Matt Lieberman (Rodzina Addamsów, Scooby-Doo!) oraz Zak Penn (Incredible Hulk, Player One). W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery, Joe Keery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi.

Premierę Free Guy zaplanowano na 11 sierpnia 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!