Deadpool oficjalnie w uniwersum Marvela. Jego pierwszy występ może zaskoczyć

Radosław Krajewski
2021/07/14 11:35

Pyskaty Najemnik nareszcie miał okazję zaprezentować się fanom MCU. Film z jego udziałem podbija sieć.

Historyczna chwila nadeszła. Po siedmiu miesiącach od oficjalnego ogłoszenia, że Deadpool 3 powstaje i będzie częścią MCU, Pyskaty Najemnik wreszcie miał okazję zadebiutować w świecie Marvela. Nie stało się to w Czarnej Wdowie, ani też w ostatnim odcinku serialu Loki, ale w… reklamie filmu z Ryanem Reynoldsem. Aktor przyzwyczaił nas do nietypowych promocji swoich produkcji i tym razem również nie zawiódł. Na początku czerwca informowaliśmy, że Reynolds wybiera się w podróż wraz z kostiumem Deadpoola. Wtedy spekulowano, że aktor może rozpocząć produkcję trzeciej części serii. Odpowiedź okazała się nieco inna i rzeczywiście Reynolds udał się na plan, jednak nie Deadpoola 3, a reklamy Free Guy, gdzie wystąpił u boku Korga granego przez Taikę Waititiego.Deadpool oficjalnie w uniwersum Marvela. Jego pierwszy występ może zaskoczyćTrwająca ponad cztery minuty zapowiedź jest klasycznym „react video”, czyli popularną na YouTubie formą komentowania najróżniejszych materiałów. Jednak Deadpool wraz z Korgiem zrobili to w swoim unikatowym stylu, pełnym żartów i odniesień do twórczości Reynolds i filmów Marvela. Tym samym aktor upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu, jednocześnie promując swój nadchodzący film i zaliczając swój pierwszy występ w MCU.

Przypomnijmy, ż Free Guy to zwariowana komedia akcji, w której zwiedzimy wirtualny świat gry wideo. Bohaterem jest urzędnik bankowy, który odkrywa, że nie jest prawdziwym człowiekiem, a jedynie zlepkiem poligonów drugoplanowej postaci w fikcyjnym świecie. Postanawia zmienić reguły i zostać bohaterem na własnych zasadach. Czeka na niego szereg wyzwań, bo w Free City gracze mogą dopuszczać się niemal każdego rodzaju przestępstw. Na domiar złego grę czeka wyłączenie, więc świeżo upieczony główny bohater musi zrobić wszystko, aby uratować swój świat, zanim będzie za późno.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, znany z dwóch części Nocy w muzeum, Różowej Pantery i Gigantów ze stali. Za scenariusz odpowiadają Matt Lieberman (Rodzina Addamsów, Scooby-Doo!) oraz Zak Penn (Incredible Hulk, Player One). W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery, Joe Keery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi. Premierę Free Guy zaplanowano na 13 sierpnia tego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!