Phil Spencer: Super Mario Bros. Wonder to świetna zabawa

Krzysztof Żołyński
2023/09/06 10:00
0
0

Szefowi Xboxa bardzo spodobała się kooperacja dla czterech graczy w Super Mario Bros. Wonder i chwalił nadchodzącą produkcję Nintendo.

Chociaż targi Gamescom już za nami i czekamy na Tokyo Game Show, który rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, to wciąż odbywają się inne wydarzenia związane z grami wideo. Doskonałym tego przykładem jest PAX West 2023, a jednym z gości tego wydarzenia był szef Xboxa, Phil Spencer.

Phil Spencer: Super Mario Bros. Wonder to świetna zabawa

Był tam z rodziną i odwiedził okazałe stoisko Nintendo. Jedną z dostępnych gier, był Super Mario Bros. Wonder, w który Spencer grał w trybie współpracy i najwyraźniej mu się spodobało.

Świetnie się bawiłem, grając w 4 osoby #SuperMarioWonder na Nintendo Live. Dziękuję @NintendoAmerica za umożliwienie wszystkim gry.

GramTV przedstawia:

Jak widać na zdjęciu Spencer skorzystał również ze specjalnego stanowiska do robienia fotek.

Phil Spencer pokochał Mario

Wczytywanie ramki mediów.

Super Mario Bros. Wonder to nowa platformówka 2D, skierowana do miłośników wąsatego hydraulika. W jaki sposób na rozgrywkę wpłynie tytułowy Wonder Flower? Okazuje się, że po jego zdobyciu sytuacja na planszy często zmieni się nie do poznania, co z pewnością urozmaici rozgrywkę. W Super Mario Bros. Wonder pojawi się także zupełnie nowy power-up, który sprawi, że Mario zamieni się w słonia. Stanie się wówczas nieco powolny, ale jego ogromna siła pozwoli mu bezproblemowo rozprawić się z większością przeciwników. Do gry zawitają także inne znane postacie takie jak Luigi, Peach, Yoshi oraz Daisy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!