Persona 5 Tactica z nowym zwiastunem prezentującym rozgrywkę

Krzysztof Żołyński
2023/08/24 14:30
0
0

ATLUS wypuścił zupełnie nowy zwiastun gry Persona 5 Tactica, który przedstawia rozgrywkę i techniki z nadchodzącej gry RPG. W zwiastunie gracze mogą zobaczyć Triple Threat Attack, pakiet wyzwań DLC Repaint Your Heart i nie tylko.

Persona 5 Tactica będzie oferować pięć poziomów trudności, aby zapewnić graczom rodzaj wyzwania, jakiego oczekują, od bezpiecznego po bezlitosny. Jeśli chodzi o DLC, będzie ono zawierać nowe zasady gry, nowe bitwy z dynamicznymi etapami oraz dwie dodatkowe postacie: Goro Akechi i Kasumi Yoshizawa.

Persona 5 Tactica z nowym zwiastunem prezentującym rozgrywkę

Persona 5 Tactica to pierwsza strategiczna gra RPG z serii. O tym, że powstaje dowiedzieliśmy się pierwotnie z wycieku, a następnie z oficjalnego ogłoszenia w trakcie niedawnej prezentacji Xboxa. Fani czekali jednak na wieści o ewentualnych premierach na innych platformach. W tej chwili pewne jest, że poza Xboxem, gra z pewnością trafi na konsolę Nintendo. Tak przynajmniej wynika z oficjalnego komunikatu Atlus.

GramTV przedstawia:

Już teraz zamówić Persona 5 Tactica w przedsprzedaży, a premiera gry odbędzie się na całym świecie 17 listopada na Xbox Series X|S, Xbox One, PC, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Zwiastun rozgrywki z Persona 5 Tactica

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!