Persona 5 Tactica ze szczegółami na nowym trailerze

Jakub Smolak
2023/07/04 09:45
0
0

Joker, Morgana i Erina w akcji.

Persona 5 Tactica to spin-off Persona 5, nad którym obecnie pracuje Atlus. Jest to taktyczna gra turowa, która wyróżnia się inaczej zaprojektowanym systemem walki. Fabuła przeniesie graczy do tajemniczego świata, gdzie Widmowi Złodzieje pomogą rewolucjonistce Erinie w walce przeciwko organizacji wojskowej o nazwie Legioniści, której rządy uciskają ludność.

Persona 5 Tactica ze szczegółami na nowym trailerze

Bohaterowie Persona 5 Tactica

Za sprawą najnowszego trailera możecie przyjrzeć się bliżej trójce z postaci, którymi przyjdzie Wam dowodzić na polu bitwy. Bohaterami wideo są Joker, Morgana i Erina i to właśnie na prezentacji ich sylwetek skupia się wideo.

Persona 5 Tactica oferuje zupełnie nową fabułę, w której powracają ukochane przez fanów postacie oraz pojawiają się zupełnie nowi sojusznicy i wrogowie. Dołącz do drużyny, która staje na czele rewolucji uczuć w trakcie tej porywającej, pełnej walki przygody! Poprowadź rewolucję uczuć w ramach nowej linii fabularnej rozgrywającej się w kultowym uniwersum serii Persona. Zbierz gwiazdorską drużynę bohaterów, aby stawić czoła niebezpiecznym przeciwnikom w ekscytujących bitwach turowych – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Persona 5 Tactica zadebiutuje na rynku 17 listopada, a gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Warto pamiętać o tym, że już w dniu premiery tytuł zasili bibliotekę usługi Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!