Atlus z miłą niespodzianką. Persona 5 Tactica otrzyma polską wersję językową

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/05 19:00
1
0

Zaledwie kilka dni temu na rynku zadebiutowała Persona 3 Reload. Atlus nie zapomniał jednak o poprzedniej odsłonie – ta już niedługo otrzyma nowe wersje językowe, w tym polską.

Przychodzimy do Was ze świetną wieścią, jeśli należycie do miłośników niezwykle popularnej serii Persona i gracie lub chcecie zagrać w grę Persona 5 Tactica. Przedstawiciele studia Atlus poinformowali parę dni temu, iż produkcja otrzyma całkiem niedługo wsparcie dla nowych wersji językowych – na liście znalazła się również polska.

Atlus z miłą niespodzianką. Persona 5 Tactica otrzyma polską wersję językową

Persona 5 Tactica otrzyma polską wersję językową

Wiadomość pojawiła się w postaci wpisu na karcie gry na platformie Steam, gdzie czytamy:

Z przyjemnością informujemy, że obsługa języka polskiego, brazylijskiego portugalskiego, rosyjskiego i tureckiego zostanie dodana w marcu. Dziękujemy i czekajcie na aktualizację!

GramTV przedstawia:

Na ten moment nie znamy wprawdzie dokładnego terminu udostępnienia nowych wersji językowych. Warto zaznaczyć, że Persona 5 Tactica zostanie tym samym drugą – po Personie 3 – grą z serii, do której zdecydowano się dodać oficjalne wsparcie dla polskiej wersji językowej. Miejmy nadzieję, że na tym Atlus się nie zatrzyma!

Przypomnijmy na koniec, że Persona 5 Tactica zadebiutowało na rynku 17 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do lektury naszej recenzji pod tym adresem.

Komentarze
1
Koziu
Gramowicz
06/02/2024 13:06

Ciesze się że studio Atlus po tak długim czasie zdecydowało się na spolszczenie swojej najlepszej gry. Mam nadzieję że persona 6 jak i poprzednie części będą spolszczane i w przyszłości otrzymamy remake persony 1,2, oraz moich ulubionych części czwartej i piątej. Po odświeżeniu trójki jestem mega zadowolony z tej odmiany. Wzięcie trochę z części czwartej jak i piątej wymieszanie z fabuła i postaciami z części trzeciej powstała persona 3 rolad. Czekam na następne projekty