Pentiment nie będzie grą na jeden wieczór. Reżyser ujawnił długość rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2022/10/23 16:30

Deweloperzy z Obsidian Entertainment przygotowali naprawdę solidną przygodę.

Pentiment nie będzie grą na jeden wieczór. Reżyser ujawnił długość rozgrywki

Pentiment – gra przygodowa, w której przeniesiemy się do XVI-wiecznych Niemiec – zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu deweloperzy ze studia Obsidian Entertainment poinformowali, że produkcja zyskała tzw. złoty status, a użytkownicy mogą odliczać dni do listopadowej premiery. Tymczasem Josh Sawyer – reżyser gry – postanowił podzielić się szczegółami na temat długości rozgrywki.

Na ukończenie Pentiment będzie trzeba przeznaczyć blisko dobę

Sawyer już jakiś czas temu zapowiadał, że ukończenie Pentiment powinno zająć graczom od 15 do 20 godzin. Teraz deweloper poinformował natomiast za pośrednictwem Twittera, że przeszedł wspomniany tytuł po raz trzeci, a ostatnie podejście zajęło mu nieco ponad 21 godzin. Reżyser zdradził również, że początkowo czas gry miał wynosić 8-12 godzin. Widzimy więc, że projekt znacząco się rozrósł.

Wciel się w bystrego ilustratora, który zostaje uwikłany w serię morderstw dokonanych w opactwie Kiersau na przestrzeni 25 lat. Bohater jest zdeterminowany, by poznać i ujawnić tożsamość zabójców, ale każda podejmowana przez niego decyzja ma długotrwałe konsekwencje i wplątuje go w powiązany ze zbrodniami spisek – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Pentiment zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutuje na wymienionych platformach 15 listopada bieżącego roku. Jak wspomniano wyżej, tytuł w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox i PC Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!