Pentiment będzie działać na Xbox w 120 FPS. Błąd pokrzyżował plany deweloperów

Mikołaj Ciesielski
2024/02/27 14:25
0
0

Stosowna aktualizacja miała pojawić się w dniu premiery gry na PlayStation 5.

W zeszłym tygodniu Pentinemnt zadebiutowało na konsolach PlayStation i Nintendo Switch. Dość szybko okazało się, że produkcja studia Obsidian Entertainment działa na PlayStation 5 w 120 klatkach na sekundę, a na Xbox Series X oferuje rozgrywkę „tylko” w 60 FPS-ach. Cała sytuacja wywołała poruszenie wśród użytkowników konsol Microsoftu, ale – jak się okazuje – nie mają oni powodów do obaw.

Pentiment będzie działać na Xbox w 120 FPS. Błąd pokrzyżował plany deweloperów

Pentiment będzie działać na Xbox Series X tak samo, jak na PlayStation 5. Obsidian wyjaśnia zamieszanie

Tom Warren z redakcji The Verge podzielił się bowiem informacjami, które otrzymał od Obsidian Entertainment. Okazuje się, że Pentiment w dniu premiery na PlayStation 5 miało otrzymać opcję rozgrywki w 120 klatkach na sekundę również na konsolach Xbox. Deweloperzy natrafili niestety na pewien błąd, który opóźnił stosowną aktualizację.

Warren niestety nie otrzymał informacji na temat planowanej daty udostępnienia wspomnianego patcha. Użytkownikom konsol Xbox pozostaje mieć nadzieję, że Obsidian Entertainment szybko upora się z błędem i Pentiment będzie działać w 120 FPS-ach również na sprzętach Microsoftu.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Pentiment dostępne jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji studia Obsidian Entertainment, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Pentiment – kryminał gotykiem spisany.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!