Path of Exile 2 może nie zdążyć z premierą przed Diablo 4

LM
2021/08/15 19:31
1
0

Grinding Gear Games nie ma dobrych wieści dla oczekujących na Path of Exile 2.

Marne wieści dla wszystkich, którzy w obliczu niezwykle długiego czasu oczekiwania na kolejne Diablo wiązali nadzieje z Path of Exile 2. Wygląda na to, że globalna pandemia odbiła się na tempie prac w studiu Grinding Gear Games znacznie bardziej, niż początkowo sądzono. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że wbrew pierwotnym zapowiedziom gra nie ma szans zadebiutować w 2021 roku. Obstawialiście premierę w 2022 roku? Też raczej nic z tego, jeśli wierzyć słowom głównego producenta Path of Exile 2.

Path of Exile 2 może nie zdążyć z premierą przed Diablo 4

Podczas najnowszej audycji Baeclast Chris Wilson z Grinding Gear Games uprzedził, iż twórcom zależy na debiucie przed 2024 rokiem. Tym samym możemy przypuszczać, że premiera gry w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy to tylko mrzonki fanów, a gra trafi na rynek najwcześniej w 2023 roku. Opóźnienia mogą się odbić także na publicznych testach gry – Wilson oświadczył, że testy gry powinny wystartować w ciągu dwóch najbliższych lat. Path of Exile 2 zapowiedziano jeszcze przed końcem 2019 roku. Tytuł ma być ogromną aktualizacją dla dostępnego od lat pierwowzoru, wprowadzając do gargantuicznej gry siedem nowych aktów fabuły. Jednocześnie gra ma obrać nieco inny kierunek artystyczny w odniesieniu do „jedynki”, co też mocno wpływa na tempo prac.

GramTV przedstawia:

Na tę chwilę najnowszym izometrycznym action RPG jest remaster Diablo 2 z 2000 roku. Diablo 2 Resurrected zadebiutuje na PC i konsolach już 23 września i pozostaje mieć nadzieję, że wraz z kolejnymi dodatkami do Path of Exile umili czas oczekiwania na kontynuacje obu serii.

Komentarze
1
Miyokari
Gramowicz
15/08/2021 19:46

Jest jeszcze Last Epoch, w Early Accessie ale jest dobrą alternatywą do PoE czy Diablo moim zdaniem