Jeden z najlepszych indyków w historii za grosze na Steam i GOG z okazji 10. urodzin

Wincenty Wawrzyniak
2023/08/10 21:30
0
0

Z okazji 10. urodzin produkcji możemy zakupić ją w sklepach Steam oraz GOG w rekordowo niskiej cenie.

Dziesięć lat temu na komputerach osobistych ukazała się gra Papers, Please. Według wielu krytyków oraz graczy jest to jedna z najlepszych gier niezależnych w historii całej branży, która w dość ironiczny, czy nawet satyryczny sposób prezentuje realia komunistycznego świata – w tym przypadku fikcyjnego państwa Arstotzka.

Jeden z najlepszych indyków w historii za grosze na Steam i GOG z okazji 10. urodzin

Papers, Please w rekordowo niskiej cenie

Gracz wciela się w funkcjonariusza granicznego, którego zadaniem jest dokładnie analizować okazywane przez postacie niezależne dokumenty i podejmować decyzje, czy dane osoby mogą bezpiecznie przekroczyć granicę, czy powinny zostać zatrzymane. Sam grałem w Papers, Please i przyznam szczerze, że gra bardzo wciąga, a wraz z upływem czasu staje się coraz trudniejsza (ale i tym samym ciekawsza).

GramTV przedstawia:

Jeżeli więc jakimś cudem nie mieliście okazji jej sprawdzić, Papers, Please jest aktualnie dostępne w rekordowo niskiej cenie – za 7,19 zł – w sklepach Steam oraz GOG. Trzeba się jednak pośpieszyć, bowiem oferta jest ważna do 12 sierpnia (do godziny 19:00 na Steam i do godziny 15:00 na GOG):

Co ciekawe, równocześnie z okazji 10. urodzin produkcji jej twórca, Lucas Pope, udostępnił darmowy demake, który możecie znaleźć pod tym adresem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!