Pac-Man w stylu battle royale? Poznajcie PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs!

Jakub Smolak
2023/10/10 19:50
0
0

Chcecie zobaczyć, jak to działa? Obejrzyjcie pierwszy trailer.

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs może sprawić, że znów wszyscy będą chcieli wcielić się w kultowego bohatera. Deweloperzy z Amber Studio oraz wydawca – Bandai Namco Entertainment – zapowiedzieli swoją najnowszą produkcję. Zachęcamy do zapoznania się z trailerem.

Pac-Man w stylu battle royale? Poznajcie PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs!

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Czempioni Szamania zwiastuje rywalizacje w stylu battle royale

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Chomp Champs posiada również tytuł w języku polskim, który brzmi PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Czempioni Szamania. Gra tworzona jest z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch, a premiery powinniśmy doczekać się na początku przyszłego roku.

PAC-MAN Mega Tunnel Battle: Czempioni Szamania to dostępne jedynie online PAC-MANOWE zawody w jedzeniu! Przegryzaj się przez wiele połączonych ze sobą labiryntów, używając Kul Mocy i wielu różnych wzmocnień, i zjadaj DUCHY wspólnie z innymi PAC-MANOWYMI graczami! Aby zdobyć tytuł Czempiona Szamania w tej 64-osobowej grze typu battle royale, musisz pozostać ostatnim żywym PAC-em na mapie! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Miejmy nadzieję, że taka formuła sprawdzi się, a zawody w jedzenie będą sprawiały równie dużo przyjemności, co ciepło przyjęte Tetris 99 czy F-ZERO 99.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!