Outriders zmierza do Xbox Game Pass na PC. Wiemy, kiedy gra trafi do usługi

Mikołaj Ciesielski
2021/10/18 19:45

Abonenci Microsoftu korzystający z komputerów osobistych jeszcze w tym tygodniu będą mieli okazję zagrać w najnowszą produkcję People Can Fly.

Outriders zmierza do Xbox Game Pass na PC. Wiemy, kiedy gra trafi do usługi

Microsoft postanowił sprawić małą niespodziankę posiadaczom komputerów osobistych korzystających z Xbox Game Pass. Okazuje się bowiem, że już jutro, 19 października, do wspomnianej usługi trafi Outriders, czyli najnowsza produkcja polskiego studia People Can Fly. Tytuł rodzimego dewelopera dostępny będzie również dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate.

Warto wspomnieć, że Outriders zadebiutowało na rynku 1 kwietnia bieżącego roku. Od tego dnia gra dostępna jest w usłudze Xbox Game Pass, ale wyłącznie na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja zebrała co prawda mieszane opinie, ale wpływ na to miały różnego rodzaju problemy techniczne, z którymi deweloperzy zdążyli się już uporać.

Na koniec przypomnijmy, że Outriders dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto także dodać, że polski deweloper wciąż nie otrzymał tantiem ze sprzedaży gry od firmy Square Enix. Jeśli jesteście natomiast ciekawi naszej opinii na temat najnowszego dzieła People Can Fly, to zapraszamy do lektury: Outriders – recenzja – anomalie, wszędzie anomalie…

GramTV przedstawia:

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!