Outcast 2: A New Beginning w pełnej polskiej wersji językowej na PC i konsolach

Mikołaj Ciesielski
2021/09/24 10:05
0
0

Firma Koch Media Poland zadba o lokalizację kontynuacji kultowej produkcji z 1999 roku.

Outcast 2: A New Beginning w pełnej polskiej wersji językowej na PC i konsolach

W zeszłym tygodniu podczas prezentacji THQ Nordic otrzymaliśmy niemałą niespodziankę w postaci zapowiedzi Outcast 2: A New Beginning, czyli kontynuacji produkcji z 1999 roku. Tymczasem wczoraj firma Koch Media Poland, odpowiedzialna za wydanie wspomnianej gry w naszym kraju, poinformowała, że tytuł ukaże się na komputerach osobistych i konsolach w pełnej polskiej wersji językowej. Oznacza to, że rodzimi gracze mogą liczyć zarówno na polskie napisy, jak i dubbing.

Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami w Outcast 2: A New Beginning wyruszymy na znaną z pierwszej części planetę Adelpha. W trakcie zabawy znów wcielimy się w byłego komandosa, Cuttera Slade’a. Bohater został wskrzeszony, ponieważ musi jeszcze raz ocalić starożytną rasę Talan, zamieszkujących wspomnianą planetę, która padła ofiarą inwazji robotów, w wyniku której cała Adelpha została zniewolona i ogołocona ze znajdujących się na niej surowców.

W Outcast 2: A New Beginning zwiedzimy otwarty świat, a podczas eksploracji wykorzystamy m.in. plecak odrzutowy, który pozwoli nam dostać się w trudno dostępne miejsca. Podczas rozgrywki realizować będziemy różnego rodzaju misje fabularne i zadania poboczne. Nie zabraknie też wyzwalania wiosek Talan spod rąk najeźdźcy. W trakcie zabawy zmierzymy się zarówno ze wspomnianymi robotami, jak i miejscową fauną.

Na koniec przypomnijmy, że Outcast 2: A New Beginning zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja Appeal Studios ma zadebiutować na rynku w 2022 roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!