Oscarowy hit niespodzianką na Disney+. Kinowa nowość z datą premiery na platformie

Radosław Krajewski
2024/02/27 20:05
0
0

Dopiero co trafił do kin, a już wkrótce będzie można obejrzeć ten film na Disney+.

Wczoraj Disney+ ujawnił ofertę filmów i seriali na marzec. Szybko okazało się, że zaprezentowana lista premier nie jest pełna i wśród wspomnianych produkcji brakuje jednej bardzo ważnej nowości. Już 27 marca na Disney+ zadebiutują Biedne istoty. Film w drugiej połowie stycznia trafił do kin, a już za miesiąc będzie można go obejrzeć na platformie.

Oscarowy hit niespodzianką na Disney+. Kinowa nowość z datą premiery na platformie

Biedne istoty na Disney+ w marcu

Biedne istoty to najnowszy film Yórgosa Lánthimosa, twórcy takich dzieł, jak Lobster, Faworyta, czy Zabicie świętego jelenia. Produkcja została jedenastokrotnie nominowana do Oscarów, w tym za najlepszy film, reżyserię, scenariusz adaptowany, czy najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską (Emma Stone) i za drugoplanowego aktora (Mark Ruffalo).

Historia przedstawia losy Belli Baxter, młodej kobiecie mieszkającej w wielkiej posiadłości w Londynie, która została stworzona przez genialnego naukowca doktora Godwina Baxtera. Dziewczyna ucieka z rozpustnym prawnikiem Duncanem Wedderburnem, wyruszają w pełną ekscytacji, samopoznania i wyzwolenia seksualnego przygodę.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Emma Stone, Mark Ruffalo, Willem Dafoe, Ramy Youssef, Christopher Abbott, Kathryn Hunter, Jerrod Carmichael, Hanna Schygulla, Margaret Qualley, Vicki Pepperdine, Suzy Bemba, Keeley Forsyth, John Locke, Kate Handford, Owen Good, Damien Bonnard, Tom Stourton oraz Wayne Brett.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!