Old World jest już dostępne na Steam i GOG

Smolak
2022/05/22 09:05

Czy są tu jacyś fani serii Civilization, którzy jeszcze w to nie grali?

Z grami wydawanymi wyłącznie w Epic Games Store bywa różnie. Wielu pecetowych graczy krytycznie podchodzi do tej ekskluzywności, a czasami obrywają przez to naprawdę dobre tytuły. Jedną z produkcji pokrzywdzonych w taki sposób mogło okazać się Old World od Mohawk Games, które zadebiutowało na tej platformie latem 2021 roku. Od teraz gra dostępna jest również w sklepach Steam i GOG, a jeśli szukacie strategii, przy której spędzicie cały weekend, to może to być dobry wybór.

Old World jest już dostępne na Steam i GOG

Old World zostało bardzo ciepło przyjęte przez recenzentów. Średnia ocen w serwisie metacritic.com wynosi aż 80/100. Wszystko wskazuje więc na to, że produkcja Mohawk Games jest świetnym tytułem, który w szczególności powinien zainteresować miłośników serii Civilization. Warto zaznaczyć, że na czele studia stoi Soren Johnson, czyli główny projektant Civilization IV i Offworld Trading Company.

Jeden rok to jedna tura – na takich założeniach opiera się rozgrywka w grze Old World, podczas której poprowadzimy swój naród na przestrzeni wielu lat. Zadaniem gracza jest osiągnięcie zwycięstwa poprzez spełnienie 10 Ambicji, czyli dynamicznie generowanych zadań. Istotną rolę w grze odgrywa również dziedziczenie, dlatego niezwykle ważne jest zachowanie ciągłości rodu.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do obejrzenia najnowszego trailera.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!