Sid Meiers Civilization IV: The Complete Edition

Premiera:
25.10.2005
Platforma:
Producent:
Wydawca:
PEGI:
Od 12 lat

O grze

Zestaw zawiera gry: Sid Meiers Civilization IV, Sid Meiers Civilization IV: Beyond The Sword, Sid Meiers Civilization IV: Warlords i Sid Meiers Civilization IV: Colonization.

Sid Meiers Civilization IV - 6 milionów kopii sprzedanych na całym świecie i niezwykle wysokie oceny prasy - to jedna z najsłynniejszych serii gier na PC wszech czasów. Teraz Sid Meier i Firaxis Games wynoszą tą niewiarygodnie wciągającą grę na jeszcze wyższy poziom, dodając nowe sposoby gry i zwycięstwa oraz nowe narzędzia do zarządzania i rozwoju cywilizacji. Znalazło się też miejsce dla niezwykle prostych w użyciu aplikacji do modyfikowania silnika gry oraz zaawansowanych trybów gry wieloosobowej. Civilization IV to także krok w przód jeśli chodzi o grafikę - dzięki silnikowi 3D całość wygląda naprawdę efektownie. Civilization IV uznane zostało przez prasę za jedną z dziesięciu najlepszych gier 2005 roku i jest zakupem koniecznym dla graczy na całym świecie!

Sid Meiers Civilization IV: Beyond The Sword to największe rozszerzenie w historii marki Civilization. Jego autorzy skupili się na późniejszych epokach historycznych - od wynalezienia prochu po podbój kosmosu. Beyond the Sword zawiera 12 interesujących scenariuszy, stworzonych zarówno przez oryginalnych projektantów, jak i najbardziej utalentowanych fanów gry. To także dziesięć nowych cywilizacji, 16 dodatkowych przywódców, pięć cudów świata i szereg nowych jednostek, dzięki którym dążenie do panowania nad światem będzie jeszcze bardziej emocjonujące.

Sid Meiers Civilization IV: Warlords to pierwszy pakiet rozszerzający do bestsellerowej strategii, będący jednocześnie hołdem dla największych dowódców wojskowych w historii świata. W dodatku znajduje się osiem unikatowych i interesujących scenariuszy, dzięki którym będziesz mógł zmienić bieg historii. Nowe, potężne jednostki, dodatkowe cywilizacje, przywódcy i cuda dostarczą Ci jeszcze więcej doskonałej zabawy i pozwolą Ci rozwinąć potęgę własnego państwa na zupełnie nowe sposoby. Civilization IV: Warlords - czy jesteś gotów na podbój świata?

Sid Meiers Civilization IV: Colonization - gra opracowana przez ojca najpopularniejszej serii strategicznej wszech czasów - Sida Meiera - jest kontynuacją wielkiego i nieśmiertelnego przeboju z 1994 roku. Sid Meiers Civilization IV: Colonization jest trzecią częścią wielokrotnie nagradzanej serii Civilization IV. Odświeżona oprawa klasycznej strategii została dopracowana do jak najlepszego wykorzystania silnika serii, gwarantując niezapomniane przeżycia w trakcie prowadzenia jednego z narodów europejskich w podboju i opanowaniu Nowego Świata. Gracz stanie przed wyzwaniem uwolnienia swojego ludu z opresji ojczystego kraju, odkrycia Nowego Świata, negocjowania, handlu oraz walki na drodze do władzy, wolności i niepodległości.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 2000 lub XP, procesor Intel Pentium 4 1,2 GHz lub AMD Athlon, 256 MB RAM, karta graficzna z 64 MB pamięci z obsługą sprzętową funkcji T&L (GeForce 2/Radeon 7500 lub lepsza), karta dźwiękowa zgodna z DirectX 7, napęd CD-ROM, 1,7 GB wolnego miejsca na dysku twardym, DirectX 9.0c