Masa rozgrywki z Weird West – westernowego RPG akcji od współtwórcy Dishonored

Mikołaj Ciesielski
2021/08/03 15:40

Zobaczcie obszerny gameplay z debiutanckiej produkcji WolfEye, założonego przez Raphaela Colantonio.

Masa rozgrywki z Weird West – westernowego RPG akcji od współtwórcy Dishonored

Weird West, które zapowiedziano podczas The Game Awards 2019, doczekało się nowego, obszernego materiału wideo. Ponad 30-minutowy gameplay prezentuje najważniejsze mechaniki debiutanckiej produkcji studia WolfEye takie jak walka, system rozwoju postaci, dialogi czy eksploracja. To dobra okazja, aby sprawdzić, na czym dokładnie polega Weird West, którego wydawcą jest Devolver Digital.

Produkcja WolfEye Studios jest izometryczną grą action-RPG osadzoną w alternatywnej, mrocznej wersji amerykańskiego Dzikiego Zachodu, w której samotni rewolwerowcy przemierzają świat, by walczyć z legendarnymi bestiami i odkryć tajemnice skrywane przez pustkowia. Tytuł kładzie duży nacisk na wybory wpływające na dalszy przebieg gry, a także oferuje swobodę w wykonywaniu poszczególnych zadań.

Na koniec przypomnijmy, że studio WolfEye zostało założone przez Raphaela Colantonio – założyciela Arkane Studios i współtwórcę takich gier jak Dishonored czy Dark Messiah of Might and Magic. Jak wspomnieliśmy wyżej, Weird West będzie debiutancką produkcją zespołu. Tytuł zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra ma zadebiutować jesienią tego roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!