Rodzina Szybkich i wściekłych się powiększa. Wiemy, kto zagra syna Doma Toretto

Radosław Krajewski
2023/01/16 12:00
0
0

Największy twardziel w serii będzie musiał zmierzyć się z trudami ojcostwa.

Szybcy i wściekli 10 dostarczą wielu zaskoczeń fanom serii. Według niedawnych plotek powróci kolejna postać, która była uważana za zmarłą, tym samym już i tak duża obsada jeszcze bardziej się powiększy. Także o zupełnie nowe postacie, które potencjalnie będą mogły liczyć na własne spin-offy po zakończeniu głównej serii. Jedną z nich jest syn Doma Toretto, który od ostatniego pojawienia się na ekranie zdążył już podrosnąć i zagra go Leo Abelo Perry.

Rodzina Szybkich i wściekłych się powiększa. Wiemy, kto zagra syna Doma Toretto

Leo Abelo Perry wcieli się w syna Doma Toretto

Młody aktor ma na koncie tylko jeden film – Fałszywa dwunastka od Disneya z zeszłego roku. Perry wcieli się więc w Briana, syna Doma i Eleny. Przypomnijmy, że w Szybkich i wściekłych 8 chłopak został porwany wraz z matką i wykorzystany przez Cipher, w którą wcielała się Charlize Theron, do szantażowania Doma. Elena została zabita, a Briana uratował Deckard (Jason Statham) i Owen Shaw (Luke Evans). W Szybkich i wściekłych 9 postać powróciła, mieszkając na farmie wraz ze swoim ojcem i Letty (Michelle Rodriguez).

Najwyraźniej twórcy serii mają konkretne plany dotyczącej tej postaci, która odegra ważną rolę w wątku Doma Toretto. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać do pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu. Kampania promocyjna Szybkich i wściekłych 10 już trwa i niedawno Vin Diesel zaprezentował pierwsze zdjęcie swojej postaci podchodzącej filmu.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że stery nad Szybkimi i wściekłymi 10 przejął Louis Leterrier, który został wybrany przez Universal Pictures po rezygnacji Justina Lina. Reżyser ma na koncie takie filmy, jak Iluzja, Starcie Tytanów i Incredible Hulk.

W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Charlize Theron, oraz Jason Momoa, Daniela Melchior, Brie Larson, Alan Ritchson oraz Cardi B.

Szybcy i wściekli 10 zadebiutują w kinach 19 maja.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!