Kolejny wielki powrót w Szybkich i wściekłych 10. Tej postaci się nie spodziewacie

Radosław Krajewski
2022/12/23 13:00
2
0

Dziesiąta odsłona serii przywróci kolejną ważną postać w uniwersum.

Szybcy i wściekli 10 stanie się jednym z najdroższych filmów w historii. Według niedawnych doniesień budżet produkcyjny wyniósł aż 340 milionów dolarów, z czego sporą część pochłonęły gaże dla aktorów. W dziesiątej odsłonie powróci wielu bohaterów znanych z poprzednich części, a teraz serwis The Direct poinformował o kolejnym zaskakującym powrocie.

Kolejny wielki powrót w Szybkich i wściekłych 10. Tej postaci się nie spodziewacie

Gal Gadot w obsadzie Szybkich i wściekłych 10?

Według ich informacji w Szybkich i wściekłych 10 powróci Gisele Yashar grana przez Gal Gadot. Postać co prawda zginęła w Szybkich i wściekłych 6 z 2013 roku, ale twórcy przywrócili już do życia Hana w Szybkich i wściekłych 9, więc kolejny powrót z zaświatów nie powinien być problemem. Szczegóły dotyczące powrotu Gisele nie są na razie znane. Warto więc traktować te rewelacje wyłącznie jako plotkę.

GramTV przedstawia:

Dziesiątą część serii wyreżyseruje Louisowi Leterrierowi, który wcześniej nakręcił Incredible Hulk, Starcie Tytanów i Iluzję. W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Charlize Theron, oraz Jason Momoa, Daniela Melchior, Brie Larson, Alan Ritchson i Cardi B.

Przypomnijmy, że Szybcy i wściekli 10 zadebiutują w kinach 19 maja 2023 roku.

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
23/12/2022 18:16

10 część.... omg, prawie jak "Złotopolscy" :D

Khalid...
Gramowicz
23/12/2022 15:59

Mogliby już dać sobie spokója z tą serią. Kiedyś to było fajne kino dopóki nie zaczeli pisać scenariuszy na haju. Ostatnio już nawet wylecieli w kosmos. Ani to mądre, ani śmieszne. 

Kasa się zgadza więc tworzą kino dla hamburgerów. Tak samo jak Disney dziś gwałci uniwersum Star Wars. O innych Wiedźminach już nie wspominając. Szkoda.