Nowy zwiastun Stellar Blade prezentuje potężne umiejętności głównej bohaterki

Patrycja Pietrowska
2024/04/22 14:50
1
0

Eve w wybuchowej akcji.

Kilka dni temu mieliśmy okazję rzucić okiem na nowy materiał promocyjny Stellar Blade. Dziś dowiedzieliśmy się również, że gracze na całym świecie otrzymają nieocenzurowaną wersję gry. Sony podkręca atmosferę przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą i prezentuje nowy zwiastun z Eve w roli głównej.

Nowy zwiastun Stellar Blade prezentuje potężne umiejętności głównej bohaterki

Eve prezentuje potężną moc na nowym zwiastunie Stellar Blade

Jeszcze w tym tygodniu na rynku zadebiutuje Stellar Blade. Sony nie zwalnia z promocją tytułu, udostępniając kolejny zwiastun prezentujący Eve w wybuchowej akcji. Jak możemy zauważyć na materiale, Burst Skills to prawdziwie niszczycielskie umiejętności protagonistki. Jest to wybuchowa energia, która ładuje się po idealnym uniku, ale pochodzi również z umiejętności Blink i Repulse.

Spustoszona przez dziwne i potężne stworzenia Ziemia została porzucona. Resztki zdziesiątkowanej rasy ludzkiej uciekły do Kolonii w przestrzeni kosmicznej. Po przylocie z Kolonii EVE, członkini 7. oddziału powietrznodesantowego, przemierza zdewastowane pozostałości naszej planety. Jej cel jest jasny: ocalić ludzkość i odzyskać Ziemię z rąk Naytiba – złowrogiej siły, która ją zniszczyła – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że według ostatnich doniesień pierwsze recenzje Stellar Blade mają ukazać się 24 kwietnia 2024 roku. Sama produkcja ma natomiast zadebiutować dwa dni później – 26 kwietnia. Gra zmierza wyłącznie na PlayStation 5.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
23/04/2024 02:58

Kiedy widzę te efekty na ekranie które zasłaniają co się dzieje to mi się przypomina termin "Diarrhea Christmas Lights".