Stellar Blade bez cenzury. Gracze na całym świecie otrzymają tę samą wersję gry

Mikołaj Ciesielski
2024/04/22 10:00
1
0

Premiera już w tym tygodniu.

Kilka dni temu Sony opublikowało kolejny materiał promocyjny poświęcony Stellar Blade. Zgodnie z zapowiedziami nowe action-RPG od studia Shift Up zadebiutuje na rynku już w tym tygodni. Tymczasem deweloperzy podzielili się wiadomością, która z pewnością ucieszy wielu graczy czekających na wspomniany tytuł.

Stellar Blade bez cenzury. Gracze na całym świecie otrzymają tę samą wersję gry

Gracze na całym świecie otrzymają taką samą – nieocenzurowaną – wersję Stellar Blade

Deweloperzy ze studia Shift Up poinformowali bowiem, że Stellar Blade nie zostanie ocenzurowane. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X podkreślono, że wspomniana informacja dotyczy również Japonii. Oznacza to, że gracze na całym świecie otrzymają taką samą wersję gry.

Odkryj porywającą narrację wypełnioną dojrzałymi wątkami, tajemnicą i szokującymi odkryciami. Daj się ponieść tempu akcji, gdy bez wytchnienia przyjdzie ci podejmować kluczowe decyzje, które wpłyną na opowieść – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że Stellar Blade zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku, czyli w najbliższy piątek. Wspomniany tytuł dostępny będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Shift Up zaoferuje trzy tryby graficzne.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
22/04/2024 10:32

Coś mnie chyba ominęło, ale co tam jest do cenzurowania?