Stellar Blade z recenzjami przed premierą. Wiemy, kiedy pojawią się opinie

Mikołaj Ciesielski
2024/04/12 10:15
0
0

Gracze jeszcze przed premierą gry będą mieli okazję zapoznać się z opiniami branżowych mediów.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Stellar Blade osiągnęło złoty status. Debiut action-RPG od studia Shift Up zbliża się natomiast wielkimi krokami i wiele osób z pewnością wciąż zastanawia się, czy warto kupić ten tytuł. W podjęciu odpowiedniej decyzji powinny pomóc recenzje, które – jak się okazuje – trafią do sieci jeszcze przed premierą produkcji.

Stellar Blade z recenzjami przed premierą. Wiemy, kiedy pojawią się opinie

Stellar Blade ze szczegółami na temat embargo. Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze recenzje gry

Szczegółami na temat embargo Stellar Blade podzielił się Tom Henderson. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez popularnego insidera pierwsze recenzje nadchodzącej gry studia Shift Up powinny pojawić się 24 kwietnia 2024 roku. Gracze będą mieli więc dokładnie dwa dni na zapoznanie się z opiniami branżowych mediów i podjęcie decyzji o zakupie.

Spustoszona przez dziwne i potężne stworzenia Ziemia została porzucona. Resztki zdziesiątkowanej rasy ludzkiej uciekły do Kolonii w przestrzeni kosmicznej. Po przylocie z Kolonii EVE, członkini 7. oddziału powietrznodesantowego, przemierza zdewastowane pozostałości naszej planety. Jej cel jest jasny: ocalić ludzkość i odzyskać Ziemię z rąk Naytiba – złowrogiej siły, która ją zniszczyła – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że Stellar Blade zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Shift Up zaoferuje trzy tryby graficzne.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!