Jumplight Odyssey – strategia typu roguelite od twórców Armello na rozgrywce

Mikołaj Ciesielski
2023/02/20 09:50
0
0

Australijskie studio League of Geek zaprezentowało gameplay trailer ze swojej nadchodzącej produkcji.

Jumplight Odyssey – strategia typu roguelite od twórców Armello na rozgrywce

W połowie listopada ubiegłego roku doczekaliśmy się zapowiedzi Jumplight Odyssey – przygodowej symulacji statku kosmicznego z elementami gatunku roguelite, za którą odpowiadają twórcy Armello. W ostatnich tygodniach o produkcji było dość cicho, ale deweloperzy z australijskiego studia League of Geeks postanowili przypomnieć graczom o swoim nadchodzącym dziele. Twórcy opublikowali bowiem nowy zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Nowy zwiastun Jumplight Odyssey pozwala zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji

Wspomniany materiał promocyjny pozwala zainteresowanym sprawdzić, jak nowa produkcja studia League of Geeks prezentuje się w akcji. Zwiastun zapowiada, że w Jumplight Odyssey utrzymanie statku kosmicznego w dobrym stanie nie będzie należeć do najłatwiejszych zadań. Dodatkowo gracze będą musieli zadbać o morale załogi. W trakcie rozgrywki nie zabraknie jednak różnego rodzaju zdarzeń losowych, które niejednokrotnie pokrzyżują plany użytkowników.

Wymknij się z rąk admirała Voltana i żądnych wojny Zutopan, budując, naprawiając i rozwijając wielopoziomowy statek kosmiczny, a także broniąc go przed wrogami. Twoja planeta została zniszczona, a ludzie zginęli. Twoim zadaniem jest utrzymać nadzieję i kontynuować niebezpieczną galaktyczną przygodę! – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Jumplight Odyssey ma w tym roku zadebiutować na komputerach osobistych. Produkcja studia League of Geeks początkowo dostępna będzie w programie Early Access. Zgodnie z zapowiedziami po wyjściu gry z wczesnego dostępu na PC na rynku ma zadebiutować także wersja na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto także dodać, że tytuł dostępny będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!