Darkest Dungeon 2 na nowym zwiastunie. Fragmenty rozgrywki i grafika 3D

Mikołaj Ciesielski
2021/10/23 13:30
1
2

Już w przyszłym tygodniu produkcja Red Hook Studios zadebiutuje w programie Early Access.

Darkest Dungeon 2 na nowym zwiastunie. Fragmenty rozgrywki i grafika 3D

Zgodnie z zapowiedzią już w najbliższy wtorek, 26 października, Darkest Dungeon 2 zadebiutuje we wczesnym dostępie na platformie Epic Games Store. Deweloperzy z Red Hook Studios postanowili przypomnieć graczom o tym fakcie i opublikowali nowy zwiastun gry. W przeciwieństwie do poprzednich materiałów promocyjnych najnowszy trailer zawiera fragmenty rozgrywki, a także pozwala przyjrzeć się trójwymiarowej grafice. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę nieźle, a fani pierwowzoru raczej nie muszą obawiać się, że grafika 3D negatywnie wpłynie na klimat produkcji. Warto wspomnieć, że wczesny Dostęp gry Darkest Dungeon 2 pozwoli rozegrać pierwszy z pięciu aktów fabularnych, a jego ukończenie ma zająć około 5 godzin. Jest to jednak orientacyjny czas, a faktyczna długość rozgrywki zależeć będzie od umiejętności, stylu gry, a także szczęścia użytkowników. W Early Access sprawdzimy też 9 klas postaci, a podczas zabawy będziemy mieli możliwość odblokowania 11 umiejętności dla każdej z nich.

Na koniec przypomnijmy, że Darkest Dungeon 2 zapowiedziano jeszcze w 2019 roku. Kontynuacja ponownie stanowić będzie połączenie strategii, RPG oraz gier z gatunku roguelike. Na ten moment zapowiedziano jedynie pecetową wersję gry, ale wielce prawdopodobne, że wzorem pierwszej części, również sequel z czasem pojawi się także na konsolach. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie w przyszłym tygodniu sprawdzić nową produkcję Red Hook Studios.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/10/2021 13:42

Świetnie to wygląda. Poczekam na wersję na gog'u bo tam mam już 1 część.