Nowy serial anime z Pokemonami rusza w przyszłym miesiącu. Gdzie oglądać?

Krzysztof Żołyński
2023/08/11 10:00
0
0

Pokemon: Paldean Winds to nowa seria anime, która koncentruje się na świecie Pokemonów Scarlet i Violet.

W sieci pojawił się zwiastun nowego serialu anime z Pokemonami w rolach głównych, którego premiera planowana jest na przyszły miesiąc. Produkcja ma nosić tytuł Pokemon: Palden Winds, będzie składać się z czterech odcinków i będzie dostępna na YouTube od 6 września 2023 r. Ta seria internetowa jest oparta na grach Nintendo Switch Pokemon Scarlet i Violet.

Nowy serial anime z Pokemonami rusza w przyszłym miesiącu. Gdzie oglądać?

Pomysł tego typu dystrybucji nie jest niczym nowym w przypadku Pokemonów. Serie spin-off, takie jak Twilight Wings i Generations, są zwykle udostępniane w YouTube do bezpłatnego oglądania dla wszystkich.

Nowe anime Pokemon: Palden Winds do oglądania za darmo

Nowe anime powstaje w WIT Studios, które jest odpowiedzialne za wcześniejsze sezony Attack on Titan i Vinland Saga. Reżyserem jest Ryouhei Takeshita, uznany z japońskiej mangi Jujutsu Kaisen, a scenariusz przygotowali Teruko Utsumi (Kakegurui) i Keisuke Satou.

GramTV przedstawia:

W skład zespołu wchodzą również projektant kolorów Ayaka Nakamura (Pokemon: Hisuian Snow), dyrektor artystyczny Yuuki Funagakure (Mondaiji), reżyser 3D Shigenori Hirozumi (Attack on Titan), Yuuki Kawashita (Vinland Saga), reżyser dźwięku Masafumi Mima, montażysta Aya Hida (Attack on Titan) i muzyk Kevin Penkin.

Zwiastun Pokemon: Palden Winds

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!