Nowe odcinki Pokemon Najwspanialsze Podróże: Serial są już dostępne na Netflix

Jakub Smolak
2023/07/04 08:30
0
0

W 25. sezonie będziemy jeszcze mieli okazję zobaczyć w akcji Asha Ketchuma i jego Pikachu.

Ponad 20 lat temu taka informacja zrobiłaby mi dzień a może nawet i cały tydzień. Dziś nie podchodzę już do uniwersum Pokemon z taką ekscytacją, ale i tak śpieszę donieść Wam, że nowe odcinki Pokemon Najwspanialsze Podróże: Serial są już dostępne na platformie Netflix. Jeśli ten news nie ucieszy Was, to może przynamniej Wasze pociechy lub młodsze rodzeństwo.

Nowe odcinki Pokemon Najwspanialsze Podróże: Serial są już dostępne na Netflix

Ash i Pikachu zostaną pożegnani w specjalnych odcinkach

Pokemon Najwspanialsze Podróże: Serial to już 25. sezon popularnego na całym świecie serialu animowanego. Przypomnijmy również, że to finałowy etap podroży dla Asha i jego Pikachu, a ich udział zakończony zostanie poprzez serię specjalnych odcinków upamiętniających lata przygód. Więcej szczegółów na ten temat mamy otrzymać w późniejszym terminie.

Następna bitwa Asha w World Coronation Series toczy się przeciwko Drasnie z Elitarnej Czwórki Kalos, ale najpierw odwiedza on swoich przyjaciół Clemonta i Bonnie! Następnie Chloe spotyka innego przyjaciela Asha i bierze udział w Spektakularnym Konkursie Pokémonów z Eevee, a kiedy relacja Asha z Lucario przypomina mu o Greninji, wraca do Kalos na specjalny trening. W międzyczasie Goh musi zmierzyć się z ostatnimi próbnymi misjami w ramach Projektu Mew, a wędrówka przez Koronną Tundrę kończy się radosnym spotkaniem z rodziną Lillie. Gdy zbliża się turniej Masters Eight, pojawia się były rywal Asha, Paul — i Ash jest gotowy do walki! - czytamy w nadesłanym komunikacie prasowym.

GramTV przedstawia:

Zachęcamy również do zapoznania się z trailerem, który przybliży Wam wydarzenia najnowszego sezonu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!