V Rising na nowych fragmentach rozgrywki. Twórcy prezentują system walki

Mikołaj Ciesielski
2021/12/16 14:30

Deweloperzy ze Stunlock Studios przypominają graczom o wampirzym survivalu w otwartym świecie.

V Rising na nowych fragmentach rozgrywki. Twórcy prezentują system walki

Jeśli czekacie na zapowiedziane w maju V Rising, to mamy dla Was dobre wieści. Deweloperzy ze Stunlock Studios opublikowali bowiem nowe fragmenty rozgrywki, dzięki którym możemy po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniana produkcja prezentuje się w akcji. Jak wspomnieliśmy w tytule, najnowszy gameplay skupia się na systemie walki, co z pewnością ucieszy użytkowników czekających na grę. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami, w V Rising będziemy mieli okazję mierzyć się z oponentami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i innymi graczami biorącymi udział w zabawie, co możemy zobaczyć na opublikowanych przez twórców fragmentach rozgrywki. W materiale poświęcono także nieco czasu eksploracji. Rzućcie okiem i dajcie znać, jak podoba Wam się nadchodząca produkcja Stunlock Studios.

Na koniec przypomnijmy, że V Rising zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery. Warto natomiast wspomnieć, że tytuł będzie grą survivalową w otwartym świecie, w której podczas zabawy gracze będą wcielać się w wampiry, budując przy tym własną potęgę i imperium. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony produkcji na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!