V Rising to nowy survival z otwartym światem, w którym wcielimy się w wampira

Mikołaj Ciesielski
2021/05/06 11:15
0
0

Wraz z pierwszymi szczegółami otrzymaliśmy również zwiastun.

V Rising to nowy survival z otwartym światem, w którym wcielimy się w wampira

Ekipa Stunlock Studios zapowiedziała V Rising – nową grę survivalową z otwartym światem, w której wcielimy się w wampira. Zgodnie z przekazanymi informacjami produkcja zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Jeszcze w tym roku na Steamie ma pojawić się wersja beta wspomnianego tytułu. Tymczasem możemy rzucić okiem na pierwszy zwiastun oraz kilka zrzutów ekranu. Wszystkie materiały znajdziecie na dole tej wiadomości.

Nasz zespół czerpał inspiracje ze wszystkiego, od klasycznej gotyckiej literatury grozy po Castlevanię od Netflixa, aby stworzyć świat pełen konfliktów, w którym ludzie, wampiry i mityczne bestie współistnieją w delikatnej równowadze. Chcemy dostarczyć graczom unikalne wampirze doświadczenie unikania palącego światła słonecznego, polowania w poszukiwaniu krwi i budowania własnego zamku. Wszystko to przy rywalizacji z innymi graczami oraz łowcami wampirów. To nasza najambitniejsza gra i nie możemy doczekać się momentu, w którym ujawnimy więcej szczegółów” – powiedział Johan Ilves, dyrektor marketingu w Stunlock Studios.

W trakcie rozgrywki będziemy przemierzać otwarty świat i napadać na ludzkie osady, by ugasić pragnienie i odzyskać siły. Deweloperzy zapowiadają również, że gracze będą mogli budować własny zamek i dowolnie go dostosowywać. Nie zabraknie też funkcji społecznościowych – użytkownicy zaproszą do gry znajomych, by wspólnie stworzyć własny klan. Nic nie będzie stać na przeszkodzie, aby dołączyć do już istniejących grup.

Ponadto w grze pojawi się możliwość przemieniania ludzi w wampiry, co pozwoli nam zbudować własne imperium. Jak wspomniano, wyżej w V Rising będziemy musieli toczyć zarówno pojedynki PvP, jak i PvE. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się dość interesująco. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze fragmenty rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!