Hot Wheels Unleashed z oficjalną zapowiedzią. Jest zwiastun i data premiery

Mikołaj Ciesielski
2021/02/26 08:50

Gra zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Hot Wheels Unleashed z oficjalną zapowiedzią. Jest zwiastun i data premiery

Pierwsze informacje o Hot Wheels Unleashed pojawiły się w sieci kilkanaście dni temu, gdy Microsoft przedwcześnie opublikował informacje dotyczące wspomnianej produkcji. Ekipa Milestone postanowiła nie trzymać graczy dłużej w niepewności i poinformowała, że Hot Wheels Unleashed zadebiutuje na rynku 30 września bieżącego roku. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Podobnie jak wielu innych członków zespołu, którzy pracują nad grą, ja również bawię się Hot Wheels od dziecka, a dziś nadal jestem wielkim fanem i kolekcjonerem. To powód, dla którego wszyscy jesteśmy tak zaangażowani, aby dostarczyć najbardziej autentyczną rozgrywkę Hot Wheels w historii gier wideo. Jesteśmy to winni całej społeczności Hot Wheels, a także naszym wewnętrznym dzieciom” – powiedział producent wykonawczy w studiu Milestone, Michele Caletti.

Deweloperzy obiecują, że do dyspozycji graczy oddanych zostanie cała masa modeli samochodów. Nie zabraknie też tych najbardziej popularnych i rozchwytywanych. Produkcja ma również oferować zróżnicowane trasy, a także możliwość zbudowania własnego toru, którym będziemy mogli podzielić się z innymi użytkownikami.

GramTV przedstawia:

Twórcy udostępnili także pierwszy zwiastun Hot Wheels Unleashed, który znajdziecie poniżej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!