Nowy Batman ma reżysera. To właśnie on poprowadzi superbohatera w uniwersum DC

Radosław Krajewski
2023/06/16 10:20
1
0

Najpierw Superman, teraz Batman. DC Studios rozpoczyna tworzenie własnego uniwersum.

Po wielu plotkach i spekulacjach Variety nareszcie udało się ustalić, że Andy Muschietti wyreżyseruje Batman: The Brave and the Bold, czyli nowy film o popularnym superbohaterze, który przedstawi kolejną wersję tej postaci. W przeciwieństwie do serii tworzonej przez Matta Reevesa, produkcja Muschiettiego będzie rozgrywać się w głównym świecie tworzonego właśnie uniwersum DC Studios. James Gunn i Peter Safran byli zachwyceni pracą reżysera Flasha i nawet pomimo mieszanych opinii recenzentów, zdecydowali się wybrać właśnie Andy’ego Muschiettiego na nowego reżysera filmu o Batmanie.

Nowy Batman ma reżysera. To właśnie on poprowadzi superbohatera w uniwersum DC

Andy Muschietti reżyserem Batman: The Brave and the Bold

Barbara Muschietti, siostra i partnerka kreatywna reżysera, wyprodukuje film za pośrednictwem swojego studia Double Dream. Również James Gunn i Peter Safran będą pełnić rolę producentów przy Batman: The Brave and the Bold. Niestety w tej chwili żadne szczegóły dotyczące fabuły, ani aktorów, nie są na razie znane. Film nie ma jeszcze scenarzysty i do zakończenia strajku wytwórnia nie będzie mogła nikogo zakontraktować.

Widzieliśmy Flasha, jeszcze przed objęciem sterów w DC Studios i wiedzieliśmy, że jesteśmy w rękach nie tylko wizjonerskiego reżysera, ale i ogromnego fana DC. To wspaniały film – zabawny, emocjonalny, porywający – a sympatia i pasja Andy'ego do tych postaci i tego świata po prostu rezonuje w każdym ujęciu. Kiedy więc przyszedł czas na znalezienie reżysera dla The Brave nad the Bold, wybór był właściwie tylko jeden. Na szczęście Andy był za. Barbara zgodziła się z nami produkować. To niezwykły zespół i nie moglibyśmy mieć lepszych ani bardziej inspirujących partnerów, gdy rozpoczynamy tę ekscytującą nową przygodę w DCU – powiedzieli Gunn i Safran w oświadczeniu.

GramTV przedstawia:

Batman: The Brave and the Bold nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
16/06/2023 10:52

A nie odnosicie wrażenia że oni budują uniwersum "kolesiostwa"?

No nic nowego w Hollywood, ręka ręke myje, tylko pytanie czy kolejna próba wyprowadzenia tego uniwersum na prostą znowu nie będzie ślepakiem...