Nowe zdjęcie z filmowego Uncharted. Tom Holland o trudnych przygotowaniach

Radosław Krajewski
2021/12/09 12:10
0
0

Sony Pictures podzieliło się nowym zdjęciem z nadchodzącej filmowej adaptacji Uncharted.

Już na początku przyszłego roku do kin wejdzie długo oczekiwana ekranizacja Uncharted. Pod koniec października film otrzymał pierwszy zwiastun, którzy wyraźnie przypadł do gustu fanom serii od Naughty Dog. Sony Pictures obecnie promuje trzecią część Spider-Mana, ale nie zapomina o swoim przyszłorocznym hicie. W magazynie Total Film pojawiło się nowe zdjęcie z produkcji, na którym możemy zobaczyć dwójkę głównych bohaterów podczas rozmowy w pomieszczeniu przypominającym ładownię starego okrętu. Zdjęcie zobaczycie poniżej.Nowe zdjęcie z filmowego Uncharted. Tom Holland o trudnych przygotowaniachTotal Film porozmawiało również z Tomem Hollandem o przygotowaniach do roli. Aktor nie wspomina dobrze pierwszej wizyty na planie, gdyż nie prezentował się zbyt dobrze pod względem fizycznym przy Marku Wahlbergu. Holland postanowił więc wykorzystać zawieszenie produkcji przez pandemię i zaczął intensywnie ćwiczyć, aby choć trochę nie odstawać od swojego kolegi z planu.

Byłem w dobrej formie, ale w żadnym przypadku moja sylwetka nie była imponująca. Po zawieszeniu produkcji wróciliśmy do domu na pięć miesięcy. Jedyne co robiłem, to jadłem i trenowałem, jadłem i trenowałem, aby nabrać trochę masy mięśniowej, żebym nie wyglądał jak dziecko obok Marka Wahlberga. […] Zawsze szukam wyzwań. Szukam czegoś, czego wcześniej nie robiłem. Teraz wykorzystuję swoją pracę jako pretekst do podróżowania, poznawania świata oraz niesamowitych ludzi. Podobnie jak Nathan Drake, naprawdę lubię przygody.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że filmowa wersja Uncharted nie będzie wierną adaptacją historii opowiedzianych w grach, ale zupełnie nową opowieścią przedstawiającą młodość Nathana Drake’a i początki jego kariery w roli poszukiwacza skarbów. Akcja produkcji rozgrywać się będzie na wiele lat przed pierwszą odsłoną serii. Zwiastun zdradził, że w jednej ze swoich wczesnych przygód, charyzmatyczny główny bohater będzie poszukiwać cennego artefaktu, który pragnie zdobyć potężny biznesmen. Podczas misji nieoczekiwanie Nathan natrafi na wskazówki, które mogą go doprowadzić do dawno zaginionego brata.

Reżyserem Uncharted jest Ruben Fleischer, twórca dwóch części Zombieland oraz pierwszej odsłony Venoma. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali oraz Tati Gabriella. Polską premierę filmu wyznaczono na 11 lutego 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!