Uncharted z pierwszym zwiastunem. Widowiskowa zapowiedź przygód Nathana Drake’a

Radosław Krajewski
2021/10/21 15:01
1
0

Sony Pictures udostępniło pierwszy oficjalny zwiastun ekranizacji popularnej serii gier od Naughty Dog.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Uncharted doczekał się premiery pierwszego zwiastuna. Fragmenty efektownej zapowiedzi mogliśmy obejrzeć już wczoraj, ponieważ materiał wyciekł do sieci. Tym razem mamy okazję zobaczyć pełną zapowiedź nadchodzącego filmu o przygodach Nathana Drake’a, która powinna przypaść do gustu fanom serii od Naughty Dog. Widowiskowy zwiastun udowadnia, że twórcy pełnymi garściami czerpali z gier, wykorzystując nawet konkretne sceny. Możemy również przyjrzeć się Tomowi Hollandowi oraz Markowi Wahlbergowi, którzy wcielają się w głównych bohaterów. Zapowiedź optymistycznie nastraja na resztę filmu, który już w przyszłym roku dostarczy sporego nakładu rozrywki. Zwiastun Uncharted zobaczycie poniżej.Uncharted z pierwszym zwiastunem. Widowiskowa zapowiedź przygód Nathana Drake’aPrzypomnijmy, że filmowa wersja Uncharted nie będzie wierną adaptacją historii opowiedzianych w grach, ale zupełnie nową opowieścią przedstawiającą młodość Nathana Drake’a i początki jego kariery w roli poszukiwacza skarbów. Akcja produkcji rozgrywać się będzie na wiele lat przed pierwszą odsłoną serii. Zwiastun zdradził, że w jednej ze swoich wczesnych przygód, charyzmatyczny główny bohater będzie poszukiwać cennego artefaktu, który pragnie zdobyć potężny biznesmen. Podczas misji nieoczekiwanie Nathan natrafi na wskazówki, które mogą go doprowadzić do dawno zaginionego brata.

Reżyserem Uncharted jest Ruben Fleischer, twórca dwóch części Zombieland oraz pierwszej odsłony Venoma. W obsadzie znaleźli się: Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali oraz Tati Gabriella. Polską premierę filmu wyznaczono na 11 lutego 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Wicket
Gramowicz
21/10/2021 18:00

Uncharted to jest seria w ktora z checia zagram na PC  , a jako ze nie jestem fanem serii , do filmu podejde obiektywnie i bede ogladal i ocenial jak kazdy inny film akcjii , a Tom Holland wschodzaca gwiazda i stary wyga Marky Mark maja szanse zrobic dobry show.