Nowe zdjęcia z Avatara 2. Pierwsze spojrzenie na nową bohaterkę filmu

Radosław Krajewski
2022/07/01 11:10

Disney udostępnił nowe materiały z kontynuacji Avatara.

Po dłuższej przerwie Disney powrócił do promowania Avatara: Istoty wody, czyli kontynuacji wielkiego hitu Jamesa Camerona z 2009 roku. Pierwszy zwiastun trafił do sieci na początku maja i od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych nowych materiałów. Aż do teraz, gdy w magazynie Empire pojawiło się nowe zdjęcie z filmu, na którym możemy zobaczyć po raz pierwszy bohaterkę graną przez Kate Winslet.

Nowe zdjęcia z Avatara 2. Pierwsze spojrzenie na nową bohaterkę filmu

Aktorka wciela się w wojowniczkę Ronal, przywódczynię klanu Metkayina, która zamieszkuje na płyciznach rozległych oceanów Pandory. Na zdjęciu możemy zobaczyć również Tonowari granego przez Cliffa Curtisa. Z kolei na okładce magazynu pojawiło się inne ujęcie granej przez Kate Winslet bohaterki. Materiały zobaczycie poniżej.

Historia rozpoczyna się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszego filmu. W Avatar: Istota wody poznamy dalszą historię rodziny Sully, której towarzyszą kłopoty, a także starania, aby zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo, pomimo nadchodzącego zagrożenia.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Michelle Yeoh, Cliff Curtis, Edie Falco, Joel David Moore, Dileep Rao, CCH Pounder, Matt Gerald, Brendan Cowell, Jemaine Clement, Oona Chaplin, David Thewlis i CJ Jones.

Avatar: Istota wody zadebiutuje w polskich kinach 16 grudnia bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!