Nowe wieści od twórców Skate. Rozgrywka, San Vansterdam, dźwięk i nie tylko

Patrycja Pietrowska
2024/06/11 09:30
0
0

Deweloperzy dzielą się nowymi szczegółami.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że gracze Skate. otrzymają sporo możliwości personalizacji. Deweloperzy zdradzili również, że nie zabraknie kultowych dla kultury marek, takich jak, chociażby, Vans. Teraz twórcy wracają z kolejnymi informacjami, koncentrując się na rozgrywce, mieście San Vansterdam, warstwie dźwiękowej i nie tylko.

Skate.
Skate.

Deweloperzy dzielą się nowymi szczegółami związanymi z grą Skate.

Na oficjalnym kanale YouTube’owym Skate. pojawił się nowy dziennik deweloperów. W materiale poruszono między innymi temat rozgrywki, a twórcy przekazują, że wykonali mnóstwo pracy w zakresie przebudowy systemu tricków Flick-it – wykonywane sztuczki mają dawać jeszcze więcej radości i satysfakcji. Ponadto gracze mają otrzymywać nagrody za niemal wszystkie aktywności w grze, co otworzy nowe możliwości personalizacji za pomocą odblokowanych przedmiotów.

W Skate. znajdziemy się w mieście San Vansterdam, które posiadać będzie własną historię. Twórcy inspirowali się San Vanelona i Port Carverton (poprzednimi lokacjami z serii), a także prawdziwymi miejscami w rzeczywistym świecie. Jak przekazano, aktualnie zespół koncetruje się na śródmieściu San Vansterdam, a głównym celem deweloperów jest stworzenie lokacji, w której zawsze znajdą się nowe aktywności do wykonania.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o warstwę audio, twórcy szykują obszerną ścieżkę dźwiękową. W Skate. ten element ma ewoluować z biegiem czasu i dostosowywać się do preferencji graczy. Deweloperzy zapowiedzieli również, co czeka grę w przyszłości – sezony mają przynosić nowe przedmioty, kolejne części miasta, muzykę czy tryby gry.

Twórcy zapraszają również zainteresowanych do wzięcia udziału w testach Skate. Gracze konsolowi będą mogli dołączyć do testowania jesienią 2024 roku. Niestety nadal nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!