Nowe The Office z pierwszymi gwiazdami. Kto zagra następcę Michaela Scotta?

Radosław Krajewski
2024/04/19 21:25
0
0

Nowy serial ze świata The Office nabiera rozpędu i ma już pierwsze gwiazdy w obsadzie.

Jak dowiedzieliśmy się jeszcze w ubiegłym miesiącu, powstające nowe The Office nie będzie rebootem popularnego serialu z 2005 roku, ale spin-offem rozgrywającym się w tym samym uniwersum. Twórca oryginalnej serii, Greg Daniels, nie zamierza wymazywać Michaela Scotta i Dunder Mifflin, ale wraz z Michaelem Komanem tworzą nowy serial, który przedstawi losy innej fikcyjnej firmy. Teraz ujawniono, że prace nad serialem nabierają rozpędu i produkcja może pochwalić się już pierwszymi dwoma gwiazdami.

Nowe The Office z pierwszymi gwiazdami. Kto zagra następcę Michaela Scotta?

The Office – pierwsze gwiazdy nowego serialu

W nowym The Office wystąpią Domhnall Gleeson i Sabrina Impacciatore, którzy zagrają członków zespołu w nowej firmie. Ich role owiane są tajemnicą, więc nie wiadomo, czy któryś z tej dwójki aktorów wcieli się w kierownika filii. Nieznane są również szczegóły dotyczące miejsca akcji i czym firma będzie się zajmowała.

GramTV przedstawia:

Domhnall Gleeson to irlandzki aktor, który najbardziej znany jest z ról generała Huxa z Gwiezdnych wojen oraz Thomasa McGregora z dwóch części Piotrusia Królika. Jego kariera nabrała rozpędu, gdy zagrał Billa Weasleya w dwóch odsłonach Harry’ego Pottera i Insygniów Śmierci. Mogliśmy go oglądać również w takich produkcjach, jak Anna Karenina, Czas na miłość, Ex Machina, Zjawa, czy Ucieczka. Ostatnio wystąpił w serialu Hydraulicy z Białego Domu dla HBO.

Sabrina Impacciatore to włoska aktorka, która zdecydowaną większość swojej kariery spędziła, grając w rodzimych produkcjach. W 2004 roku wystąpiła w Pasji, a swoich sił za oceanem spróbowała ponownie dopiero w ubiegłym roku, gdy pojawiła się jako kierowniczka hotelu Valentina w drugim sezonie Białego lotosu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!