Nowe Jurassic World znalazło reżysera. Duże nazwisko dołączy do serii

Radosław Krajewski
2024/02/21 10:45
0
0

Universal Pictures wybrało nowego twórcę do kolejnej odsłony serii Jurassic World.

O nowej części Jurassic World dowiedzieliśmy się pod koniec stycznia. Universal Pictures chce szybko nakręcić film i wyznaczyli premierę na przyszły rok. Pierwotnie studio chciało zatrudnić Davida Leitcha na stołku reżyserskim, ale twórca Johna Wicka i Deadpoola 2 rozstał się z produkcją z powodu różnic kreatywnych. Przez ostatnie dni wytwórnia poszukiwała nowego reżysera, który przejmie serię. Wybór padł na Garetha Edwardsa, który w ubiegłym roku wyreżyserował Twórcę. Film nie stał się wielkim hitem (104 mln dolarów zarobionych na całym świecie), ale najwidoczniej Universalowi to nie przeszkadza i wierzą, że Edwards jest właściwym reżyserem do opowiedzenia kolejnej historii w świecie dinozaurów.

Nowe Jurassic World znalazło reżysera. Duże nazwisko dołączy do serii

Gareth Edwards negocjacje wyreżyserowanie Jurassic World 4

Reżyser wciąż negocjuje swoje warunki, a ostatni tydzień spędził na spotkaniach z kierownictwem studia. Edwards zaimponował producentom Stevenowi Spielbergowi i Frankowi Marshallowi, którzy stworzyli serię Jurassic Park. Oczekuje się, że nie będzie problemu z podpisaniem umowy i prace nad Jurassic World 4 przyśpieszą, aby zdążyć z nakręceniem filmu na wyznaczoną premierę.

GramTV przedstawia:

Jurassic World 4 ma zapoczątkować zupełnie nową historię w tym uniwersum, więc postacie z poprzedniej trylogii prawdopodobnie nie powrócą. Film ma zadebiutować w kinach 2 lipca 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!