Nowe Fable z prezentacją na Xbox Games Showcase 2023? Teaser obudził nadzieję

Mikołaj Ciesielski
2023/05/31 10:55
0
1

Niewykluczone, że Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów serii Fable.

Na początku marca jeden z branżowych dziennikarzy informował, że nowa odsłona serii Fable „dopiero niedawno” weszła w etap pełnej produkcji. Niewykluczone jednak, że gra studia Playground Games pojawi się na zbliżającym się wielkimi krokami Xbox Games Showcase 2023. Microsoft opublikował bowiem tajemniczy teaser wspomnianego wydarzenia, który obudził nadzieję miłośników Fable.

Nowe Fable z prezentacją na Xbox Games Showcase 2023? Teaser obudził nadzieję

Nowe Fable pojawi się na Xbox Games Showcase 2023?

Na oficjalnym profilu marki Xbox opublikowano krótkie – bo zaledwie 21-sekundowe wideo – na którym widzimy, jak kamera podąża za śladem brokatu. Całości towarzyszy natomiast klimatyczna muzyka w klimatach fantasy. Na końcu widzimy natomiast grafikę promocyjną Xbox Games Showcase 2023.

Ryan McCaffrey z IGN zauważa, że w serii Fable podobnie wyglądający magiczny proszek kierował graczy do celu. Użytkownicy forum Reddit również są przekonani, że opublikowany przez Microsoft teaser zapowiada, że na Xbox Game Showcase 2023 doczekamy się nowych wieści związanych ze wspomnianą marką.

GramTV przedstawia:

Na potwierdzenie powyższych przypuszczeń będziemy musieli poczekać do przyszłego tygodnia. Warto bowiem pamiętać, że Xbox Game Showcase 2023 rozpocznie się 11 czerwca o 19:00 czasu polskiego. Tuż po wspomnianym wydarzeniu Bethesda zaprosi natomiast graczy na Starfield Direct, na którym otrzymamy nowe materiały i szczegóły związane – jak sama nazwa wskazuje – ze Starfieldem.

Na koniec przypomnijmy, że nowe Fable powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery. Warto natomiast pamiętać, że podobnie jak inne produkcje zespołów należących do Xbox Game Studios, tak i nowa odsłona serii Fable w dniu swojego debiutu trafi do usługi Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!