Nowa gra rytmiczna ze świetnymi ocenami na Steam. Robobeat może spodobać się fanom Hi-Fi Rush

Patrycja Pietrowska
2024/05/20 09:25
0
0

Coś dla miłośników Hi-Fi Rush i Metal: Hellsinger.

Jakiś czas temu Microsoft podjął decyzję o zamknięciu między innymi studia odpowiedzialnego za Hi-Fi Rush. Gra otrzymała już ostatnią aktualizację, co oznacza koniec przyszłego wsparcia dla tytułu. Na rynku ukazał się jednak kolejny reprezentant gatunku, na którego mogą zwrócić uwagę miłośnicy grania do rytmu – mowa o Robobeat, zbierającym świetnie opinie na Steam.

Nowa gra rytmiczna ze świetnymi ocenami na Steam. Robobeat może spodobać się fanom Hi-Fi Rush

Robobeat przypadł do gustu użytkownikom Steama. Rytmiczna gra zbiera świetne opinie

W ubiegłym tygodnia na platformie Valve ukazała się nowa gra rytmiczna, która może trafić w gusta entuzjastów tytułów takich jak Hi-Fi Rush czy Metal: Hellsinger. Robobeat stanowi połączenie roguelike z FPS i jak się okazuje, niezwykle przypadł do gustu użytkownikom Steama. Aktualnie tytuł został oceniony ponad 400 razy, a aż 98% ze wszystkich opinii jest pozytywnych.

Graczom spodobała się między innymi wyjątkowa możliwość przesyłania własnych utworów, która pozwala na eksperymentowanie z rozgrywką w nieskomplikowany sposób. Tytuł ma również oferować ciekawe bronie, różne kombinacje i dynamiczne otoczenie. Wiele osób podkreśla, że Robobeat będzie bardzo trafnym wyborem dla fanów gier rytmicznych i strzelanek w stylu BPM: Bullets Per Minute, Metal: Hellsinger czy Hi-Fi Rush.

Trzymaj palec na spuście! W rytmicznej strzelance ROBOBEAT wcielasz się w postać Ace'a — łowcy nagród, którego misją jest schwytanie robota Frazzera w jego nieustannie zmieniającej się kryjówce. Biegaj po ścianach, ślizgaj się i strzelaj do własnego rytmu, korzystając z niestandardowego edytora muzyki w grze, przedzierając się przez armie Frazzera! – głosi opis gry.

GramTV przedstawia:

Robobeat zadebiutowało 14 maja 2024 roku i jest dostępne wyłącznie na komputerach osobistych. Aktualnie grę zakupimy na platformie Steam z 20% rabatem, jednak trzeba się pośpieszyć – promocja kończy się jutro, 21 maja 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!