Norman Reedus dołącza do uniwersum Johna Wicka. Aktor zagra u boku Any de Armas

Radosław Krajewski
2022/12/14 12:25
0
0

Popularny aktor znany z The Walking Dead wcieli się w nową postać w spin-offie Johna Wicka.

Niedawno otrzymaliśmy nowy zwiastun Johna Wicka 4, który zaprezentował kolejne kłopoty, z którymi będzie musiał zmierzyć się tytułowy bohater, grany przez Keanu Reevesa. Równocześnie do piątej części powstaje również pierwszy filmowy spin-off. Do obsady Balleriny dołączył właśnie Norman Reedus, aktor znany z serialu The Walking Dead, a graczom również z Death Stranding od Hideo Kojimy. Szczegóły jego roli nie zostały ujawnione.

Norman Reedus dołącza do uniwersum Johna Wicka. Aktor zagra u boku Any de Armas

Norman Reedus dołączył do obsady Balleriny

Ballerina opowie historię Rooney Brown, sieroty wychowanej przez organizację przestępczą, do której należał też John Wick. Kobieta jest doskonale wyszkoloną zabójczynią, posiadającą własny kodeks moralny, który nie pozwala jej zabijać osób, które według niej na to nie zasługują. W filmie Rooney wraca z emerytury, aby pomścić swoją rodzinę.

GramTV przedstawia:

Reżyserem projektu jest Len Wiseman, który ma na koncie takie produkcje, jak Underworld, Szklana Pułapka 4.0 oraz Pamięć absolutna z 2012 roku. W obsadzie znaleźli się: Ana de Armas, Anjelica Huston, Ian McShane, Lance Reddick, Catalina Sandino Moreno, Norman Reedus oraz Keanu Reeves.

Zdjęcia do Balleriny rozpoczęły się 7 listopada w Pradze. Film nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!