John Wick 4 z nowym zwiastunem. Rewelacyjna zapowiedź filmu z Keanu Reevesem

Radosław Krajewski
2022/11/10 17:10
2
1

Lionsgate udostępniło nowy zwiastun czwartej części Johna Wicka.

Pod koniec lipca podczas San Diego Comic-Con Lionsgate zaprezentował pierwszy zwiastun Johna Wicka 4. Na kolejny materiał nie musieliśmy na szczęście czekać do następnego roku i wytwórnia zrobiła niespodziankę wszystkim fanom popularnego zabójcy, udostępniając nowy, pełny trailer nadchodzącego widowiska. W zapowiedzi nie brakuje efektownych scen akcji, do których seria zdążyła nas już przyzwyczaić, jak również neonowej stylistyki i kolejnych akrobacji wykonywanych przez Keanu Reevesa. Nowy zwiastun Johna Wicka 4 zobaczycie poniżej.

John Wick 4 z nowym zwiastunem. Rewelacyjna zapowiedź filmu z Keanu Reevesem

John Wick mierzy się ze swoimi najbardziej śmiercionośnymi przeciwnikami, jaki do tej pory stanął na jego drodze. Ponieważ cena za jego głowę stale rośnie, Wick podejmuje walkę z organizacją zszarzającą zabójców na całym świecie, szukając najpotężniejszych graczy w podziemiu, od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

Reżyserem filmu jest Chad Stahelski, twórca poprzednich trzech części. W obsadzie znaleźli się: Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Clancy Brown, Marko Zaror, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada, Ian McShane, Shamier Anderson oraz Rina Sawayama.

GramTV przedstawia:

John Wick 4 zadebiutuje w kinach 24 marca 2023 roku.

John Wick 4 – nowy zwiastun

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
10/11/2022 23:46
Spar1988 napisał:

uwag spojler , streszczę cały film:bum, bum, ciach, ciach , brum, brum.

A gdzie sru! jeb! i łubudu? (w jednej spolszczonej mandze występują takie onomatopeje :P).

Spar1988
Gramowicz
10/11/2022 20:16

uwag spojler , streszczę cały film:bum, bum, ciach, ciach , brum, brum.