Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Nightingale opóźnione. Survival ze Skłodowską-Curie nie pojawi się w tym roku

Mikołaj Ciesielski
2022/08/12 07:30

Produkcja studia Inflexion Games potrzebuje nieco więcej czasu.

Nightingale opóźnione. Survival ze Skłodowską-Curie nie pojawi się w tym roku

Nightingale – steampunkowy survival, w którym jako postać niezależna wystąpić ma Maria Skłodowska-Curie – miało zadebiutować we wczesnym dostępie w 4. kwartale bieżącego roku. Okazuje się jednak, że na produkcję studia Inflexion Games będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Deweloperzy poinformowali bowiem, że tytuł nie ukaże się we wspomnianym terminie. Obecnie premiery gry we wczesnym dostępie należy spodziewać się w pierwszej połowie 2023 roku.

Nightingale zostanie przeniesione na silnik Unreal Engine 5

Deweloperzy informują, że zdecydowali się opóźnić premierę Nightingale we wczesnym dostępie z dwóch powodów. Pierwszym jest chęć przeniesienia gry na silnik Unreal Engine 5. Drugim natomiast jest dodatkowy czas, który pozwoli twórcom dopracować różne elementy rozgrywki i główne mechaniki, a także zadbać o dodatkową zawartość, by gracze już w dniu debiutu mogli cieszyć się jak najlepszymi wrażeniami.

W komunikacie opublikowanym na portalu społecznościowym Twitter studio Inflexion Games podziękowało również fanom za nieustanne wsparcie i entuzjazm, jaki wyrażają wobec Nightingale. Deweloperzy zapewnili również, że w najbliższych tygodniach można spodziewać się nowych informacji i materiałów związanych ze wspomnianą produkcją.

Na koniec przypomnijmy, że Nightingale powstaje obecnie wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Na czele studia Inflexion Games stoi natomiast Aaryn Flynn – były menedżer generalny BioWare, który w przeszłości pracował nad grami z serii Dragon Age oraz Mass Effect.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!