Maria Skłodowska-Curie NPC-em w grze survivalowej Nightingale

DK
2022/05/04 17:15

Co ciekawe, w tytule będzie można noblistkę zwerbować i zabrać na wyprawę.

W najnowszym numerze magazynu PC Gamer (za Wccftech.com) studio Inflexion Games wyjawiło nowe informacje na temat gry Nightingale. Okazało się między innymi, że w tytule pojawi się kilka postaci historycznych. Jedną z nich będzie dwukrotna noblistka Maria Skłodowska-Curie, a drugą legendarna dziennikarka śledcza Nellie Bly, która wzorem bohatera powieści Juliusza Verne'a wyruszyła w podróż dookoła świata, ustanawiając nowy rekord w szybkości zwiedzania.

Maria Skłodowska-Curie NPC-em w grze survivalowej Nightingale

Te dwie interesujące osobowości to tylko przykłady historycznych postaci w Nightingale. Co więcej, bohaterów niezależnych będziemy mogli zwerbować i zaprowadzić do naszej rezydencji, a nawet zabierać ze sobą na wyprawy. A jeśli zechcemy, by taka postać pozostała z nami na dłużej, będzie trzeba dbać o jej potrzeby.

Oprócz tego twórcy wyjawili, że w grze pojawi się coś w rodzaju "paska nadziei". Nasze sukcesy i dobre decyzje doprowadzą do jego napełnienia, a wszystkie złe rzeczy, które nam się przytrafią, doprowadzą do jego zużycia. Utrzymywanie paska na wysokim poziomie ma skutkować zwiększoną siłą i wytrzymałością postaci.

GramTV przedstawia:

Nightingale to survival z otwartym światem, którego akcja ma rozgrywać się w świecie łączącym fantasy z erą wiktoriańską. Latem ruszą zamknięte beta testy produkcji. A w IV kwartale 2022 tytuł zostanie udostępniony w early access. Wczesny dostęp potrwa około roku.

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
05/05/2022 03:20

Lubię takie ciekawostki.